Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej mirki, już mam wszystkiego dosyć, a nie mam komu się wyżalić bo nie mogę okazać słabości. Jedyne co mnie trzyma przy życiu to Rodzice a Rodzice są mocno chorzy to kwestia dosłownie kilku lat kiedy się pożegnamy. Ja bym się pożegnała już teraz ale nie chce im.twfo robić. Mój brat jest uzależniony od narkotyków bo nie radzi sobie z tym światem. A ja jestem tym który udaje że wszystko będzie dobrze i że sobie s tym radzę ale nie mam siły, serio. Praktycznie codziennie płacze po powrocie do domu z pracy bo muszę dać upust emocjom, i jedyne o czym myślę to jakby dobrze było jakby mnie nie było. Ktoś powie znajdz sobie drugą połówkę itp, ale to nie pomaga, serio. Zazwyczaj zbieram wysokie noty ale co po tym, skoro w głębi duszy i tak jestem mega samotnym człowiekiem. Dodatkowo 2 lata temu mój przyjaciel się powiesił, ten który zawsze mówił że jest git i z rodzicami zawsze blisko się trzymaliśmy, ale co z tego jak bycie dla nich wspar
ciem jest cięższe niż życie na ten ziemi. Szczerze to nie wiem czego oczekuje pisząc to, może ktoś odpowie że będzie dobrze i że trzyma za mnie kciuki #depresja #rozowypasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: typowe objawy depresji, załatw sobie wizytę online u psychiatry (albo pójdź do gabinetu jak wolisz), dostaniesz SSRI, to przynajmniej nie będziesz się ciągle czuć jak gówno, jak już zaczną działać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak jak wyżej piszą - specjalista co nie będzie dawał dobrych rad tylko dobrą receptę na "rozchmurzacze".
Może to nie jest pocieszenie ale uwierz, że mam do czynienia z ludźmi co mają 1000x gorzej patrząc z boku (brak kasy, zdrowia i normalnych warunków życiowych) i nie widać żadnej nadziei na poprawę a oni mają gdzieś i jadą dalej.

Tak że potrzebne jest wsparcie odśrodkowe jeśli już masz takie myśli.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Sama wiesz doskonale co cię czeka i co musisz zrobić, będziesz musiała prędzej czy później się z tym zmierzyć, taka jest kolej rzeczy na świecie, dlatego nie jest normalne żeby młody osobnik przebywał pod opieką starszych tak długo, on musi tworzyć nowe więzi z rówieśnikiem, taki jest cykl życia, rodzicie zrobili krzywdę własnym dzieciom blokując im ścieżkę rozwoju dla własnej wygody będąc samemu spełnionymi i rozwiniętymi ludźmi, takie
  • Odpowiedz