Wpis z mikrobloga

Hej, anony.
Nie chciałem zakładać #zbiorka, bo naprawdę sobie w miarę radzę, #praca jest itd., ale niestety ostatnio się pochorowałem (#grypa połączona z #astma), musiałem wykupić leki i zostałem bez niczego...

Wiem, że do wypłaty pozostało parę dni, ale niestety nie mam ani grosza nawet na czerstwy chleb i z tego powodu postanowiłem stety/niestety założyć #zrzutka.

Nie ma ona celu, uzbieram 2 zł to będzie git, nie uzbieram nic też, ale będę wdzięczny za cokolwiek

https://zrzutka.pl/tvhe3d

#depresja #problemy #przegryw #zebrowpis
  • 11
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1: mordo, nie mieszkam z różową to raz, dwa ona nawet nie ma 18, a trzy, robię na pół etatu i szukam czegoś więcej (mam tu umowę do końca roku, nie ma sensu zmieniać całej roboty, bo niewiadomo, czy tamta firma mnie zostawi po próbie).

Miałem odłożone do wypłaty 200 zł na czarną godzinę, bo więcej nie jestem w stanie, ale sam Fostex, który musiałem wykupić teraz to 180 zł,
  • Odpowiedz
@JuanPablitoSegundo_2137: to idź na cały etat albo dwa pół. Może sprzedaj telefon albo coś innego. Weź pożyczkę i spłać z wypłaty. #!$%@? darmozjady #!$%@? tylko dej dej dej. 200zl to #!$%@? a nie oszczędności. Oszczędności to tyle że pół roku bez pracy wytrzymasz
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1: próbowałem wczoraj sprzedać stary zegarek, nieużywany X czasu (jakieś pół roku) w CEXie, by dostać za niego 40PLNów, to usłyszałem, że go nie wezmą, bo bateria #!$%@? i się wyłącza a potem ma tyle samo procent co wcześniej.

Uznałem, że #!$%@?, sprawdzę sam. Przed pójściem do CEXa był naładowany do 100%, więc 1% spadku to błąd statystyczny. Założyłem go, odparowałem urządzenie, które mam teraz i sparowałem ten. Używam od
  • Odpowiedz