Wpis z mikrobloga

@rtpnX: a jak ja chodziłem w za dużych bojówkach w podstawówce, to się śmiali, że to ciuchy z kontenera PCK a teraz gówniarze tak chodzą jak jest mniej niż 50 stopni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rtpnX: czekam aż jakiś Kanye West czy inny Travis Scott zesra się w białe nachy i powie że to jest #!$%@? drip bratku i te wszystkie przygłupy będą tak samo chodzić po ulicy
  • Odpowiedz
@rtpnX: ja uważam, że każdy powinien ubierać się jak chce, ale mam ogromną bekę z tego jak wyglądają aktualnie patusy - jakaś torebka niby unisex ale wiadomo że to damska, obcisła koszulka i spodenki (często różowe). Kiedyś za takie coś mogli cię dosłownie zabić w jakiejś bardziej patologicznej dzielnicy XD żeby nie było, uwielbiam różowe koszulki i nie chodzi tu o to żeby się tak nie ubierać tylko o to
  • Odpowiedz
@rtpnX: też nie rozumiałem nigdy problemu ludzi do sandałów i skarpetek. Sam nie noszę sandałów ale no na logikę. Noga się i tak będzie pocić, lepiej zmieniać skarpetki codziennie, niż chodzić w przepoconych sandałach. Tak, jakby nie zmieniać skarpet i dorabiać do tego ideologię.
  • Odpowiedz
@rtpnX byłem ostatnio na wakacjach w niby pięciogwiazdkowym hotelu(według mnie 3 to max) i sobie pomykałem w klapkach i zwykłym podkoszulku, bo przecież jestem na wakacjach. Cały czas czułem na sobie wzrok karyn w sukniach jak na wesele i zapoconych januszy w koszulach zapiętych pod ostatni guzik.
  • Odpowiedz