Wpis z mikrobloga

@njdnsjdnjs: u mnie moja mama miała xd jak bylam dzieckiem odeszła moja babcia a jej matka, mama poszła się zdrzemnąć na kanapę i drzwi od piwnicy się otworzyły i słoiki w kuchni letniej zaczęły się przestawiać same i to mamę obudziło i mnie zawołała czy do piwnicy nie schodziłam, ja wtedy na kompie grałam i powiedziałam że nie xd ale jakiś dziwny chłód poczułam, możliwe że babcia przyszła mamie "pomóc"
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Raz widziałem coś czego nie potrafię sobie wytłumaczyć do tej pory. Jakieś dwa lata temu wracałem do domu i przechodząc koło starej opuszczonej kamienicy, zobaczyłem w jej oknie starą kobietę w białej sukni z zapaloną świecą w ręce. Płynęła powoli jakby w powietrzu, nienaturalnie jednostajnie. Wszystko widziałem dokładnie, przez jakieś 10 sekund. Miałem czas aby przyjrzeć się szczegółom. Przeleciała przez całe pomieszczenie i zniknęła. Próbowałem sobie wytłumaczyć, że to
  • Odpowiedz
@kontos_stelio: @njdnsjdnjs mało tego, gdyby zjawiska paranormalne istniały to już dawno byłyby opisane zbadane i wykorzystywane militarnie i wywiadowczo. Nawet nie mówiąc już o okresach wojen światowych jak i zimnej wojny, tak samo teraz przy rozwoju technologicznym. Oraz w dawnych czasach ponad 100 jak i setki lat temu. Od zawsze ludzie próbowali to wykorzystywać i coś z tym robić.

To łatwo się domyślić czemu nadal nazywa się to zjawiskami
  • Odpowiedz
@choopin: nic szczególnego, to taka ala hipnoza-opętanie. Na ile się godzisz, na tyle cię sponiewiera, ale skutki uboczne to m.in. problemy psychiczne, także papież pozdrawia. Mi dzięki Bogu nic się nie stało poza napadami śmiechu w trakcie wydarzenia. Możesz sobie na yt pooglądać jak ludzie tam szaleją. W pseudochrześcijaństwie to dość nowe rzeczy i nazywa się ruchami charyzmatycznymi, ale w religiach wschodu to jest znane od bardzo dawna.
  • Odpowiedz
  • 0
@njdnsjdnjs: 5 osobom śnił się ten sam sen, kuzynowi postać mówiła w kuchni objawiła się w czymś co robił sobie coś do picia, nie może być chory jest w pełni zdrowy, młody i w marynarce wojennej, nie ma prawa być chory psychicznie, przeszedł testy psychiatryczne, kuzynka widziała też mignięcie postaci w niebieskiej koszuli, co ty robisz chłopaku kuzyn usłyszał chodziło o decyzje jego, później zmienił, pomodlili się, zapalili znicze, sny
  • Odpowiedz