Wpis z mikrobloga

#przegryw czy to normalne że wynająłem pokój na noc w centrum dużego miasta i robie z ukrycia foty laskom? Czuje się trochę jak creeep ale w sumie to co mam robić skoro jestem brzydki?
Slabegeny - #przegryw czy to normalne że wynająłem pokój na noc w centrum dużego mias...

źródło: 1000008482

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slabegeny: Normalna sprawa. Typek z google earth codziennie jezdzi i robi zdjęcia ludziom na ulicy. Z satelity też robią zdjęcia co chwilę. Robisz to samo, tylko na swoim podwórku.
  • Odpowiedz
@kuba181797: Mylisz przyczynę ze skutkiem. To nie tak, że żadna go nie chce, bo wali foty z ukrycia. On właśnie dlatego zaczął walić foty z ukrycia, bo żadna go nie chce. Innymi słowy, ma już na to wyje&ane i skoro nie może się bawić tak, jak chce, to będzie się bawić tak, jak może.
  • Odpowiedz
@Slabegeny Póki co jesteś pasjonatem ssaków w krzakach i nie robisz fotek "laskom". Szanuj swoje pasje i nigdy nie żałuj tego, co w momencie nadania bytu sprawiło Ci przyjemność. Będą Ci p-------ć, że to p------e, że są granice, żebyś pozyskał porady od psycho-teoretykow. Później tacy ludzie krzywdzą najbliższych, pogłębiają agonię egzystencji na każdy możliwy sposób i walą m------n, gdzie wokół gro nieodkrytych pasji. Pozdrawiam cieplutko i bądź silny.
  • Odpowiedz