Wpis z mikrobloga

CZY ROZWODY U NOTARIUSZA TO DOBRY POMYSŁ?

W Szczecinie i w Warszawie co drugie małżeństwo zawierane w ciągu ostatnich 30 lat rozwiodło się. 75% wniosków rozwodowych w Polsce składaja kobiety.

Średnia trwania rozwodu w Polsce to 9-11 miesięcy. Ale zdarzają się i takie które trwają ...9 lat.

Planowane są szybkie rozwody u notariusza. Dotyczyć one będą przede wszystkim małżeństw bezdzietnych lub tych w których dzieci są już dorosłe.

Wszystko powyższe padło przed chwilą w Polskim Radio 24 z ust pani mec. Elizy Kuny - warszawskiej adwokatki.

#rodzina #spoleczenstwo #rozwody #szczecin #warszawa #rozwod #rozowepaski #niebieskiepaski #notariusz #prawo
Poludnik20 - CZY ROZWODY U NOTARIUSZA TO DOBRY POMYSŁ?

 W Szczecinie i w Warszawie c...

źródło: 1*3aDRgSgB70qYrW0Nb0kMkA

Pobierz

Czy rozwody u notariusza to dobry pomysł?

  • Tak 84.4% (27)
  • Nie 15.6% (5)

Oddanych głosów: 32

  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@moniuszki: mam dwie hipotezy: Polska wschodnia czyli rozwód oznacza degradację społeczna w każdym obszarze, łącznie z problemami mieszkaniowymi. I druga przyjaźnicie się tylko z nimi?
  • Odpowiedz
@Poludnik20: ale ja mieszkam w Szczecinie xD i nie, ogólnie moi znajomi mało się hajtają a Ci co wzięli ślub to ze sobą są już te parę lat, ale bardziej patrzę na rodzinę. Tylko jedna para w trakcie rozwodu. Tak się trafiło myślę że to dobrze
  • Odpowiedz
@moniuszki a to ja nadrabiam za Ciebie ze znajomościami rozwodników, czasami czuję się dziwnie nie na miejscu będąc szczęśliwą mężatką. Wśród całej kupy moich rozwiedzionych znajomych są aż 3 pary, które jeszcze hajsu z wesela nie zdążyły wydać, a już pozew rozwodowy został złożony. Kuriozum to pozew złożony miesiąc po weselu
  • Odpowiedz