Wpis z mikrobloga

#kononowicz czyli rudzielec zaliczył kolejny cykl:
-założyć kolejne konto incognito na wypolu
-srać odlepionymi wpisami
-odpalanie protokołu "fszyscy co nie lubiom ukasza som suafkami" gdy padają podejrzenia o jego tożsamość
-zawsze te same osobniki spijają sobie z nim z dzióbków pod wpisami (niektóre mimo rzekomej deklarowanej pogardy dla ryżego)
-chwilę później wychodzi że to jednak ruda #!$%@?
-siedzenie na utkanej do założenia kolejnego multikonta

Brawo dla ciebie marianek, BRAWO! Właśnie w ten sposób udowadniasz, ze wszyscy którzy po antylateksowym ruchu jadą mają z tobą poukładane. #patostreamy #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
  • 15
@knurknurewiczpierwszy: on od każdej połkniętej pastylki benzo dostaje rozszczepienia osobowości. A że wpierdziela je na kilogramy, to w rudej głowie zaraz będą robić głosowania zanim podejmą jakąkolwiek decyzję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marjan1234: dokładnie to @CzikaKiri
@varres pokazywał konto Storchowi w sądzie.
On zawsze pisze z taką samą manierą. Zawsze jest "nie jestem za lateksami ALE", "obie strony mają swoje za uszami", "olgierdano pijak i ma alimenty ". On jest zawsze wielce zdziwiony dlaczego ludzie kibicują olgierdano kiedy okgierdano jest taki zły i w ogóle. Nie dopuszcza do siebie myśli, że ludzie kibicują tym, którzy mogą zaszkodzić rudemu zboczeńcówi
  • Odpowiedz
@marjan1234: CzikaSriki też "szeryf" który zgłasza wszystkie fotki z mariolą ktora je jak małpa z jednej michy?
Niezły przychlast którego i tak 90% miało na czarnej haha
  • Odpowiedz
  • 4
@CzikaKiri: żebyś miał małpko w zoo świadomość: to że mogłeś tego posta napisać wynika tylko z tego, że zdjąłem cię z czarnej żebyś jak klaun dalej mnie zabawiał. Także do roboty, produkuj content dla Panów a potem puaku puaku do podusi że wykopki dokuczajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cl-sr:
Uwielbiam, jak deliwkwent musi zaczać post od formułki usprawiedliwającej zdjęcie mnie z czarnolisty, aby nie podpaść innym "antylateksom" za samą dyskusję ze mną. To jest to połączenie low IQ, potrzeby akceptacji u plebsu oraz paranoi, z którego kisnę. Obserwacja takich maupek jest jedenym powodem, dla którego ten tag jest uzależniający w jakiś sposób.
  • Odpowiedz
  • 2
@CzikaKiri: Mam nadzieję że haczyk nie poharatał ci gardełka, po połknąłeś tę przynętę jak pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fajny ten pseudointelektualny wysryw, taki na poziomie chłopa po podstawówce. To ja sobie pozwolę trochę go na czynniki pierwsze rozebrać.

To jest to połączenie low IQ, potrzeby akceptacji u plebsu oraz paranoi, z którego kisnę.


- low IQ - "CEO" z wykształceniem podstawowym który #!$%@?ł sprawę o "dokuczanie" i utopił 25K PLNów PLUS koszty sądowe? - check.
- potrzeba akceptacji - #!$%@? kanału majora i wrzucanie pierdyliarda filmów ze swoim ryjem żeby szkolniaki go polubiły, wrzucanie z multikont postów na wypok żeby próbować ocieplić wizerunek i żeby już tak biednemu grubasowi
  • Odpowiedz