Wpis z mikrobloga

  • 1
@ManyCalavera akurat wydaje mi się że problem trochę jest, dużo firm się zwija, wiele nie ma zamówień. Ostanio też czytałem porównanie z zwolnień no to ten rok jest ewenementem, w porównaniu z latami poprzednimi.
  • Odpowiedz
@Pawu1on Marek Jakubiak to taki Janusz biznesu, który dodatkowo na fioła na punkcie sarmatów - potomek chłopów pańszczyźnianych, który udaje, że jego przodkowie byli szlacheckimi Sarmatami.
  • Odpowiedz
@fraciu: płaca minimalna raptownie pokręcona do czerwoności też nie pomaga, tutaj PiS narobił więcej szkód, chociaż KO wiadomo, że idzie tą samą ścieżką
  • Odpowiedz
  • 1
@Wap30 placa i tak jest niska, nie wiem jak sobie wyobrażasz żyć za mniej, mi się zdaje że ceny energii, zadyszka Niemiec i ogólny kryzys w eu to powoduje.
  • Odpowiedz
  • 3
mi się zdaje że ceny energii, zadyszka Niemiec i ogólny kryzys w eu to powoduje


@fraciu: Oczywiście że ceny energii, gdy ludzie dostali zamrożone kwoty to przedsiębiorcom dano lepe na ryj. Przewalanie kasy na transformację energetyczną by kupić głosy tak właśnie się kończy.
  • Odpowiedz
@ManyCalavera gdybyś miał pojęcie o czym piszesz to wiedziałbyś o takiej spółce jak PKP Energetyka, która została sprzedana za bezcen. Wszak to takie mądre z całej grupy kolejarskiej wybrać sieci trakcyjne i oddać Niemcom. Równie dobre posunięcia to była sprzedaż gdańskich wodociągów francuskiemu Saurowi czy budowa autostrad w ramach partnerstwa państwo (daje pieniądze, prawo i ziemię)-Kulczyk(zbiera zyski).

Tusk ma dar do niszczenia kur znoszących złote jaja. Bo to nie jego jaja.
  • Odpowiedz
Oczywiście że ceny energii, gdy ludzie dostali zamrożone kwoty to przedsiębiorcom dano lepe na ryj. Przewalanie kasy na transformację energetyczną by kupić głosy tak właśnie się kończy.


@ManyCalavera: Oczywiście uśmiechnięta koalicja która rządzi od roku zrobiła coś żeby zatrzymać tą fale upadków? Czy tylko patrzy na płonącą Polskę i zamiast gasić pożar to tylko mówią "WIDZICIE? PIS ZAPRUSZYŁ OGIEŃ" xD NO BARDZO SZKODA, ANYWAY PORA NA WAŻNE TEMATY, TABLETKA DZIEŃ
  • Odpowiedz