Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki opowiem Wam żenującą historię xD
Możecie się ze mnie śmiać i mnie wyzywać, bo zasłużyłam xD

Krótkie wprowadzenie:
Ogólnie #rozowypasek here, 24 lata.
Byłam w 4 letnim związku, potem rok mijał jak byłam sama i zaczęłam już mieć dosyć ciągłego randkowania xD
Miałam wtedy mega dużo pracy i byłam po 3 razie kiedy już miałam zacząć wchodzić w relację, ale nie wyszło z decyzji chłopaka.

Byłam już smutna, zła i w walentynki, wokół tego całego klimatu romantycznego zaczęłam działać impulsywnie. Pojechałam sobie do innego miasta na szybkie randki, nudno i źle było to zorganizowane. A potem czekając na powrotny pociąg wróciłam do takiej jednej strony baby - swatki [kuwa XD ]

Zadałam jej dużo pytań, szczególnie w kontekście wieku osób, które u niej siedzą. Ona mi odpisała po 23 i tak ze mną chwile pisała aż mniej więcej zaspokoiłam swoją wiedzę.
I w tym swoim żałosnym odechceniu stwierdziłam ELO, zapisuję się do jej bazy. Bazy osób, dla których aktywnie nikogo nie szuka, ale po prostu sobie wiszą [jak się chyba okazuje po to by mogła baba wysyłać potem kolejne spamowe maile picrel]. Teoretycznie jak skończą jej się klientki dla których aktywnie wyszukuje bratniej duszy, to mogę być wtedy ja przedstawiana xDD

No chu, wysłałam jej blikiem 800 zł [A MOGŁAM TO PRZEPIERD*LIĆ CHOCIAŻ W KASYNIE, ALBO NA TYCH SCAMERSKICH KUBECZKACH NAD WEJHEROWEM, MOŻE COŚ LEPSZEGO BY Z TEGO WYSZŁO XD ].
Wypełniam potem z dupy ,,formularz", a raczej odpowiadam na pytania z maila. Bardzo dużo informacji wypisałam, naprawdę. Ja dużo piszę xD

Podkreślałam jej kilkukrotnie, że zależy mi na zbliżonym wieku. Pytałam też potem o jakieś potwierdzenia, że jestem w tej bazie. Czy to będzie jakiś profil? Konto na jej stronie?
Jedyne co wtedy usłyszałam, to że zobaczę potwierdzenie jak zacznie mi przesyłać propozycje xD

No i chu, dręczyłam ją to na odczepkę wysłała mi ,,profile" 4 dziadów, starszych ode mnie o +15 lat i koniec od walentynek 2024 do wczoraj xD
Ehhhhhhh, no czuję się głupio, a jeszcze bardziej mnie śmieszy ta z dupy oferta.

MMMMMM, jak widać komuś się tu kasa kończy skoro takie świetne promocje wysyła. Mam nadzieję, że smutni samotni Panowie, nie przepier*lą tej kasy na podsyłanie 3 randomowych osób, którzy nie są w ich typie xD
No cusz, chciała baba miłości xD
Przereklamowane to było, każdy się musi uczyć na błędach cnie

Teraz jestem w powoli raczkującym związku i to praktycznie za darmo! (Kosztowało mnie to bilet do Poznania) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #walewtynki #heheszki #prawdziwahistoria #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki opowiem Wam żenującą historię xD
Możeci...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach