Wpis z mikrobloga

Kurde potrzebuję waszej pomocy. Co mi może być?
Od środy (19.06) bolała mnie głowa nad nosem. Myślałem, że to od klimatyzacji. W niedzielę do bólu głowy, który samoistnie nie minął zaatakowała mnie gorączka 39-40 st., a w poniedziałek biegunka, ale to była tak niespodziewana, że przysięgam, że kaszlnąłem i zesrałem się w gacie według bristolskiej skali to kał typu 7. Od poniedziałku chodzę to toalety średnio dwa razy godzinę, a początkowo co 15 minut.
Poszedłem w poniedziałek do lekarza z tymi objawami, czyli gorączka 39-40 st. ciągła biegunka i ból głowy nad nosem. Lekarka, turbo zadżumiona, 80 lat, powiedziała, że covid dodała, że boli mnie pewnie gardło i mam katar, chociaż nic takiego nie mam, wypisała mi L4 i jakieś leki z dupy. (Oceteangin na ból gardła, Sinupret na ból głowy i zatoki oraz Efferalgan). Pierwszy posiłek zjadłem dopiero w środę.

Obecnie jest mi lepiej tylko została biegunka, ogólnie tak często chodzę do toalety, że zużyłem 4 rolki papieru toaletowego (około 150 wizyt w toalecie) teraz już papieru nie używam tylko od razu lecę pod prysznic bo używanie papieru jest bardzo bolesne, śpię w nocy nago, bo się boję, że nawalę w łóżko jak wcześniej w spodnie. Ogólnie to nie jest jakiś kał w postaci stałej tylko w postaci ciekłej, leje się jak ptysie tego łysego z Lidla.

Idę jutro znowu do lekarza, ale znowu będzie ta zadżumiona lekarka i gówno mi powie. Odnoszę wrażenie, że Mirek z Wykopu lepiej mi doradzi od tej starej baby.

Co mi może być ? Bo serio zacząłem się martwić już o swoje zdrowie, a pomocy u "specjalisty" to raczej nie dostanę.

#chorujzwykopem #choroby #lekarz #zalesie #gownowpis #wirus
  • 6
  • Odpowiedz
@Obiboq: mnie też w piątek jedna strona zatok bolała, od góry do połączenia z gardłem, wziąłem metafen, przespałem się 12h i został tylko katar.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aurezaliusz: Ostatnio koleżanka przywiozła mi oscypki z Zakopanego, to może być od tego? Oscypka zjadłem w niedzielę rano, popołudni zaczęła się gorączka a po ~30h biegunki.
  • Odpowiedz