Wpis z mikrobloga

  • 1
@SpierdotripEnthusiast faceci to faceci tamto , nie dopisuj męczennictwa do posiadania penisa , są dynamiczne kobiety i dynamiczni faceci , są też faceci i KOBIETY którym się nie układa , nie chce mi się słuchać seksistowskich tekstów że to przez płeć bo znam masę facetow którym się układa lepiej niż mi i mieli lżejsze życie
  • Odpowiedz
@Linnior88: były który mnie kiedyś uderzył w twarz, teraz wypisuje do mnie co chwila z obcych numerów i nawet do moich znajomych pisał, żebym wrócił, że on na terapię poszedł, że nowy samochód kupił i pracę ma XDDDD

Śmiechu warte, kilka miesięcy po rozstaniu jak byłem wyniszczony przez niego psychicznie może bym się na to złapał, po latach to tylko brzydzi i wzbudza politowanie z lekką nutą komizmu. Nie wiem
  • Odpowiedz
@Linnior88: według mnie jest kilka opcji, narcyz co chciał przeczekać ten okres, w którym na pewno go nie przyjmiesz, ale się przeczekał lub został przejrzany, typ, który "nie był gotowy się ustatkować", a tak naprawdę szukał lepszej opcji i przecenił swoją wartość na rynku matrymonialnym i teraz wraca jak zbity pies, taki co się wyszalał, taki co go samotność dopadła i taki "Natalka, ja się namyśliłem". Z doświadczenia wiem, że
  • Odpowiedz
@Linnior88: możesz mu wygarnąć jeśli masz na to ochotę i Ci ulży po tym, albo olać, albo wykorzystać do darmowego obiadu, jak Ci będzie najlepiej ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz