Wpis z mikrobloga

#gry #pc #pytanie
Jakie są dobre gry do słuchania podcastów w tle? Nie mam podzielnej uwagi, więc musiałoby to być coś niewymagającego za wiele skupienia.
Do tej pory najlepiej mi się słuchało grając w Fifę. Dobrze było także przy Diablo IV i WarThunder. Odpadają wszelkiego rodzaju RPGi, przy LoLu też się wyłączałem.
Najlepiej, żeby za gameplayem kryło się coś więcej niż puste nawalanie - jakiś rozwój, rywalizacja czy coś takiego :)
  • 15
  • Odpowiedz
@krystekw2: może jakiegoś roguelite, gdzie masz taki sam loop rozgrywki + metaprogresję? Isaac, hades, spelunky, enter the gungeon, vampire survivors czy coś innego w tym stylu.
  • Odpowiedz
  • 0
@JoeGlodomor: za dużo myślenia, nie ma szans, żebym się skupił na słuchaniu podczas grania w strategie :D Jak nazbieram itemów w D4 i porównuję z obecnie założonymi, to na ten czas pauzuję podcast :D
@Sayiv okej, dobra myśl, zerknę. A są jakieś internetowe roguelite? :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Sayiv: póki co za wiele w ten gatunek gier nie grałem, a przy singlu boję się, że po chwili mnie znudzi. Ale zobaczymy, będę szukał :)
@frutson strategie u mnie odpadają, za dużo myśli muszę im poświęcić, a wtedy nie ma szans, żebym się skupił na słowie gadanym :D
  • Odpowiedz