Wpis z mikrobloga

Mireczki, zastanawiam się nad zakupem iPhone 15 Pro Max, od prawie 3 lat mam 13 Pro i trochę go już zużyłem, mam lekko spękane plecki z tyłu, 85% kondycji baterii i stwierdziłem, że w sumie to bym sobie go wymienił na większego brata z pojemniejszą baterią bo to dla mnie dość ważne. I teraz kwestia jest taka, czy warto go kupić (wersje podst. 256GB mi wystarczy) w cenie 5550zł, czy myślicie że cena jeszcze spadnie np. w ciągu lipca, czy raczej zacznie drożeć żeby apple mogło wyprzedać zapasy po zawyżonej cenie przed premierą 16stek? Brać teraz czy poczekać chwilę? Widziałem ,że rekordowo dało się go za 5200 wyrwać? XD

BTW: Zabawne, że w 2021 kupiłem 13 Pro za 5200zł, a dziś mimo inflacji i ogólnej drożyzny mogę kupić za niewiele więcej Pro Max'a xD

#apple #iphone #ios
  • 11
  • Odpowiedz
@siemawpadajdomejkuchni raczej dużo nie spadnie. Ja pod koniec lipca 2023 kupowałam 14 pro za jakieś 5300 czy coś takiego. Tylko zależy gdzie chcesz kupić, bo ogólnie taniej pewnie się da na allegro czy tym podobnych - ale ja zawsze stawiam na takie sprawdzone miejsca typu Media Markt/expert/euro RTV itp a tak dużych obniżek raczej się nie ma co spodziewać
  • Odpowiedz
@siemawpadajdomejkuchni: cena jakoś znacząco nie spadnie. Nie zdziwię się, jeśli na premierę nowe skoczą do góry a te starsze będą raczej liniowo spadały przez typowy dla premier niewielki dostęp i być może jakieś błędy typu słaba bateria w 15 pro na premierę, gdzie z tej okazji ludzie bili się o 14 pro który jeszcze niedawno potrafił chodzić są więcej niż 15 pro.

Wiem, że nie o inne rady pytasz, ale...

Przerabiałem od 12 do 14 przez mini, zwykłe, pro i pro max. Mini słaba bateria i aparat który jest najgorszym wyborem w porównaniu do pro, dotyczy to wszystkich
  • Odpowiedz
@siemawpadajdomejkuchni: miałem tydzień temu podobny dylemat tyle że myślałem o pixelu, iPhone 15 pro oraz iPhone 15 pro max. koniec końców postawiłem na 15 pro max i nie żałuję. Nawet codzienne użytkowanie jest fenomenalne, wygodne. Co prawda służy mi raptem tydzień ale do tej pory absolutnie nie mam na co narzekać.
  • Odpowiedz
@sparrow3kk: tydzień temu. Wróć za dwa miesiące. Wtedy może się zmienić punkt widzenia po początkowym zachwycie. A być może będziesz dalej zadowolony czego życzę!
  • Odpowiedz