Wpis z mikrobloga

Hej, siostra bierze ślub w sierpniu i poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu jej zapachu na tą uroczystość.
Jako że ja na damskich się za bardzo nie znam, chciałbym was prosić o pomoc, siostra na co dzień używa:
Armani Si, Paco Rabanne Fame, Chloe Eau de Parfum, Lancone La Vie Est Belle, Carolina Herrera Good Girl

Siostra chciałaby coś z efektem "WOW!", z mocną projekcją i trwałością, ale nie duszące otoczenia, najważniejszy punkt, to żeby nikt takich perfum nie miał, więc celowałbym w niszę do 15zł/ml (mi do głowy przyszły jedynie Bez i Agrest od Alana Balewskiego)
Przyszły szwagier zapewne będzie mieć na sobie coś z Toma Forda lub marki Creed

Pozwolę sobie zawołać: @czasem_ruda @przypadkiem- @ewataewa
#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
@MichalLoczek może być Bez i Agrest ale ma 2 wady - jest ciężko dostępny i zależy od batcha niektóre są odbierane jak zapach ruskiego szampana ;) ale mogę bardzo polecić Kleopatrę od Alana. Może warto też zerknąć Armani Si Le Parfum jeśli lubi klasyka. Jest inny, wyróżni się a nie będzie miała zupełnie obcego dla siebie zapachu. Sierpień jest też dość ciepły więc może popatrzeć na coś lżejszego ale z założeniem
  • Odpowiedz
Armani Si, Paco Rabanne Fame, Chloe Eau de Parfum, Lancone La Vie Est Belle, Carolina Herrera Good Girl


@MichalLoczek: o panie, PR nie znam, reszty nie lubię :D
Nisze też nie dla mnie, a 15zł/ml to nawet na oczy takich nie widziałam :D ale żeś Mirku trafił na doradcę XD

Ostatnio zauroczyły mnie pudrowo-kwiatowe Narciso Rodriguez Musc Nude, te mogłyby spełniać warunek 'nikt ich nie ma', bo w miarę nowe są. Nie duszą, ale z kolei projekcja słaba, raczej bliskoskórne, ale znowu
  • Odpowiedz
@MichalLoczek:

od razu odradziłabym Bez od Alana, on jest mocno specyficzny, obawiam się, że większości gości mógłby nie przypaść do gustu, jeśli zapach bzu to już pewniejszy jest ten od Kamila Bańkowskiego, bo jest po prostu łatwiejszy;
ale ogólnie nie ubrałabym takich perfum w sierpniu, będą przytłaczać, ja sama wybrałabym Initio Musk Therapy, bo to najwspanialszy zapach kojarzący się z bielą, czystością (niechemiczną!!), czymś anielskim i ogólnie wspaniały jest, polecam,
  • Odpowiedz