Wpis z mikrobloga

Ja używam boczek i najtańszą kiełbasę z marketu, bo jak się wygotuje to i tak jeden ciul.
#jedzenie #gotujzwykopem

Do grochówki jako element mięsny

  • Kiełbasa 17.9% (19)
  • Boczek parzony 13.2% (14)
  • Jedno i drugie 68.9% (73)

Oddanych głosów: 106

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo jak się wygotuje to i tak jeden ciul


@Tomek3322: No nie bardzo, ja lubię na żeberkach wędzonych i jak boczek wędzony to też spoko, na kiełbie również nie lubię oszczędzać.
  • Odpowiedz
szkoda mi kiełbasy.


@_aqq: To odróżnia prawdziwego miłośnika grochówki od zwykłego konsumenta tego dania ( ͡º ͜ʖ͡º)
Prawdziwy miłośnik grochówki dałby nawet najlepszą, swojską kiełbasę świata, dodatkowo pokrywaną jadalbym złotem.
  • Odpowiedz
@Tomek3322: W grochówce to mięsnych produktów to ma być trochę. To groch ma dostarczyć białka a dobrej jakości dodatki mięsne mają tylko dodadać smaku. Aż nie chce myśleć co jest w tej najtańszej kiełbasie i co z tymi dodatkami robi się po ponad godzinym gotowaniu. I nie chodzi mi o pekosół.
  • Odpowiedz
@_aqq: To jeszcze przede mną ;) Niby starsza siostrzenica już chodzi do przedszkola, ale młodsza jeszcze nie.
Sam trochę się boję co będzie jak za jakieś 2-3 lata będzą chciały zrobić melanż dla znajomych :D
BTW, to całkiem niezły pomysł na wpis albo znalezisko. Mógłbyś podzielić się przepisami i pomysłami na menu dla takiego imprezowego przedszkola ;)
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza: W sumie tak bo z kid menu poza pizza z ananasem i brzoskwią się za bardzo nie chwaliłem. Tylko nie wiem czy chce się chwalić, że 5 rodzai bułek będzie znowu pieczone, bo dzieciaczki alergie mają nawet na masło.
  • Odpowiedz
Tylko nie wiem czy chce się chwalić, że 5 rodzai bułek będzie znowu pieczone, bo dzieciaczki alergie mają nawet na masło.


@_aqq: Hmm...może właśnie powinieneś się tym chwalić, bo skoro najmłodsze pokolenie ma takie problemy, to takie treści mogą być naprawdę istotne i potrzebne.
  • Odpowiedz