Wpis z mikrobloga

Ehhhh Miraski

byłem dwa dni temu na randce, dziewczyna jakby prawie mój ideał jeśli chodzi o wygląd, z osobowości i zainteresowań też wydała się na prawdę spoko, i mam wrażenie, że na pawdę złapaliśmy dobry kontakt. Rozmawialiśy prawie cały wieczór i noc, przytulaliśmy się, było dużo kontaktu fizycznego i mam wrażenie, że było na prawdę dobrze.

Dwa dni później praktycznie kompletna saga, nie bombarduje jej ofc wiadomościami, ale widzę, że chyba jednak nic z tego nie będzie, biorąc pod uwagę jak mnie zlewa. W sumie nie dziwie się, ona jest zajebiście ładną laską, a ja jakimś nudnym przegrywem.

#przegryw #tfwnogf #samotnosc #blackpill
Grzegorzfloryda420 - Ehhhh Miraski

byłem dwa dni temu na randce, dziewczyna jakby pr...

źródło: artworks-000224041986-n5pr6e-t500x500

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Grzegorzfloryda420: Nie odbierz tego co piszę jako przytyk lub coś podobnego (bo nie mam na celu być nie miłym), ale dużo kontaktu fizycznego, przy pierwszym w życiu spotkaniu z daną osobą, jest dość podejrzane.
Ponieważ oznacza to że prawdopodobnie takie samo podejście ma względem innych mężczyzn, co nie wiem czy w Twojej ocenie jest pozytywnym czynnikiem.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Użył tagu "przegryw", dlatego też założyłem że może mieć małe doświadczenia w związkach, a to z kolei może się przekładać na wiedzę w tym zakresie.
Dlatego też w wcześniejszym komentarzu napisałem co może oznaczać takie zachowanie na randce, bo być może o tym nie wiedział, a może mu to niepasować.

No ale ostatecznie to jego decyzja co do podjętego wyboru.
  • Odpowiedz
@Grzegorzfloryda420: Najgorsze w tym jest to, że Ty jako facet będziesz to rozpamiętywał przez kilka lat (wiem po sobie), a tego pokroju Julka zapomni o Tobie za pół roku, gdy wpadnie na wir tinderowy i masę chętnych samców na poznanie się. 3maj się!
  • Odpowiedz