Wpis z mikrobloga

@Damasweger Mam kolegę co pracuje w branży aparatów słuchowych i on mowi, że używanie noise canceling, więcej niż kilka godzin nie jest zbyt zdrowe. Cały jego zespół korzysta z tego tylko jak na halę wchodzą i mają głośno sporadycznie na open space, ale tak to bez słuchawek siedzą.
  • Odpowiedz
@Damasweger: ja mam do spania słuchawki na kablu pioneer cl502. Myk polega na tym, że mają duże gumki i bardzo dobrze izolują dźwięk i da się w nich wygodnie spać na boku bo są smukłe. Już ich nie produkują ,ale da się znaleźć, kupiłem już ponad 10 par (w tym na zapas) przez ~7 lat.

Ogólnie staram się spać na plecach, tylko jak lurkuję długo na telefonie to jakoś łatwiej mi
Iandschaft - @Damasweger: ja mam do spania słuchawki na kablu pioneer cl502. Myk pole...

źródło: 71m8BBv1fpL

Pobierz
  • Odpowiedz
@Damasweger: niemożliwe że nie lubisz wibracji. Na pewno w zle miejsce sobie wsadzałeś urządzenie wibrujące, musisz spróbować innych bo to różne są ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Damasweger ja używam tych - alpine sleepdeep - https://www.amazon.pl/gp/aw/d/B097YQLX6K
Fajnie działają, ucho od nich nie boli. Dodatkowo mają mikro dziurkę na środku dzięki czemu ucho ma wentylację cały czas i nie grzeje się jak przy zwykłych.
Spokojnie słyszę w nich budzik. Aktywnego wygłuszenia nie mają, ale szczerze to bym nie chciał mieć w uchu czegoś co całą noc mi naparza falami dźwiękowymi bezpośrednio w ucho.
Chrapania nie słychać (chyba że jest jakiś
  • Odpowiedz
@Damasweger: btw w słuchawkach dousznych zawsze na początku przyklejam te gumki klejem super glue w żelu uważając, żeby nie ubrudzić klejem tego siteczka
Słuchawki z kablem mają jeszcze ten plus, że łatwo je znaleźć nawet po omacku i mogą po prostu leżeć na łóżku
  • Odpowiedz
Nie tłumią należycie, do tego śpiąc w nich codziennie ciężko domyć uszy i potem bolą


@Damasweger: Używałem Alpine SleepSoft, potem się przerzuciłem na SleepDeep. Polecam te drugie. Normalnie mam bardzo lekki sen i wszystko mnie budzi. W zatyczkach nic nie słyszę i nic mnie nie budzi. Jedyna wada jest taka, że czasami mi wypadają w nocy. Jeśli chodzi o trzymanie się w uszach to jednak klasyczne stopery do modelowania są najlepsze.
  • Odpowiedz