Wpis z mikrobloga

przecież tam nikt się nie modlił, to był katolicki happening na poziomie lewackiego szczekania.

dostali to czego chcieli -uwagę i pogardę.


@emasele: To nawet nie jest katolicki happening tylko zwykła polityczna manifestacja oszołomów od Kai Godek.
Religią to oni sobie jedynie mordę wycierają.
  • Odpowiedz
modlić można się wszędzie


@WielkiNos: ale trzeba się pogodzić z tym, że jeśli nie robi się tego na własnym terenie lub w kościele, to inni ludzi mogą klepać się po dup ie.

Można modlic się w kiblu lecz absurdem jest mieć pretensje, że ktoś w kabinie obok załatwia potrzebę fizjologiczna "bez szacunku dla modlitwy"
  • Odpowiedz
może dlatego że w Polsce chrześcijaństwo to praktycznie jedyna praktykowana religia, ciężko żeby ktoś w Polsce walzcył z islamem którego tu nie ma


@OddajButa123: Obstawiam, że nawet sam nie wierzysz w to co piszesz xD No chyba, że mieszkasz na jakiejś wiosce odciętej od świata. Poza tym tak jak już napisałem. Niektórzy z nienawidzenia chrześcijaństwa albo innych #!$%@? ideologii zrobili sobie substytut religii.
  • Odpowiedz
Gówno mnie obchodzi jak gówniara się bawi z koleżanką, takie same prawo ma robić szopkę jak druga strona

@KingaM: jakby facet ściągnął spodnie i robił to co Julka, to by zaraz panowie policjanci zareagowali.

lekko stanął na dama myśl, co? Idealny scenariusz w głowie człowieka z wyzartym przez te wszystkie smieciowe tagi mozgiem.

@SzybkieSondy: byłem za granicą i swoje widziałem, więc wiem jak by się zachowali ludzie pewnych religii na takie "prowokacje"
idź lepiej się
  • Odpowiedz
@WielkiNos
1. Popieraj antypolskiego Brauna w antyreligijnych akcjach
2. Krytykuj antypolską Julkę w antyreligijnych akcjach

Logika w Twoich poglądach jest bliska składowi parówek sygnowanych logo Tesco.
  • Odpowiedz
@emasele: @P3tro @assninja

Wersja od: 3 października 2023 r. do: 17 kwietnia 2026 r. Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.
  • Odpowiedz