Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WielkiNos: to nie są normalni, modlący się katolicy np. w kościele czy nawet procesji, tylko pewnie stanęli pod jakąs kliniką ginekologiczną i walczyli z "mordowaniem" 2 tygodniowych zarodków.
  • Odpowiedz
@emasele: wyśmiewać można w ładnym lub brzydkim stylu, ten jest zdecydowanie poniżej poziomu.

@Virsky: o, dobra ciekawostka, dobrze wiedzieć. Jak dla mnie to mogłyby iść dwie parady równocześnie, każde takie zachowanie jest poniżej poziomu. Niech sobie krzyczą swoje głupoty, nadal nie przyszłoby mi do głowy machać ty) kiedy ani do głupot jednej ani drugiej strony.
  • Odpowiedz
@emasele: a mi się podoba tylko to merytoryczne lub chociaż pomysłowe, ale każdy ma inne gusta i ma do tego prawo ¯_(ツ)_/¯ Dla mnie po prostu dziewczyna na filmie zachowała się poniżej jakiegokolwiek poziomu smaku, kultury itd. i źle to o niej świadczy.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ty kretynie, oglądałeś do końca? To nie byli żadni kulturalni, cywilizowani polacy co tylko się modlili, ale oszołomy szerzące nienawiść do osób LGBT. Te zachowanie julek było głupie, ale nie zmienia to faktu że twój post to obrzydliwa manipulacja.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ten post pokazuje jak łatwo manipulować durnymi wykopkami. Kompletnie przemilczany nienawistny baner na końcu filmu. To nie była żadna modlitwa, tylko szczucie na drugiego człowieka. I to tacy ludzie są problemem społecznym, a nie głupie julki które pokazują psiochę na ulicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@dozerman230 julki też są. Może zrobię o tym oddzielny post jak obejrzę do końca i będzie tam coś nienawistnego. Ten jest nie do końca dobrze sprecyzowany chociaż użyte tagi poprowadziły dyskusję w odpowiednim kierunku, bo chodziło o zachowanie julki, nie religię.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: MOŻE ZAMIEŚCISZ TREŚĆ BANERU NA KOŃCU FILMU?

,,LESBIJKI OKALECZYŁY I ZAMORDOWAŁY CHŁOPCA. STOP DEWIACJI"

TO JEST PUBLICZNE SZERZENIE NIENAWIŚCI DO OSÓB LGBT, A DLA CIEBIE PROBLEMEM JEST JULKA CO POKAZUJE PSIOCHĘ
  • Odpowiedz
@WielkiNos: czyli plakat wzywający do nienawiści wobec lesbijek masz w dupie tak? Jak wrzucasz takie gówno to obejrzyj następnym razem do końca, bo bredzisz coś o uczuciach religijnych, gdzie ewidentnie modlitwa jest wykorzystana w sposób instrumentalny do szerzenia nienawistnych haseł
  • Odpowiedz
  • 0
@dozerman230 jak mogę mieć w dupie coś czego nie widziałam? Jak jeżdżą u mnie po osiedlu ciężarówkami i przez megafon mówią, że geje to pedofile to wiem, że szerzą nienawiść tu jak mówię obejrzałam tylko do momentu jak julka rozkłada nogi.
  • Odpowiedz