Wpis z mikrobloga

Czy jakiś wykopem razem ze mną szuka swojego M2/M3 40-50m w Warszawie? Kurde xD sytuacja jest dynamiczna wcześniej miałem budżet z metra 14k na ursus 11 na Pruszków a teraz zmieniłem już parametry, Pruszków wywaliłem a ursus 12k. Tez macie wrażenie, że ogłoszeń jest po prostu w miarę dużo?
Budżet 650k mniej więcej
#nieruchomosci #warszawa #mieszkanie
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@PfefferWerfer: widziałem, ale nawet bez tego to odczuwam, ale co prawda jest też tak jak piszą ludzie, niektóre mieszkania z racji tego, że nie chcą zejść idą do 5 agencji dosłownie i jest 5x to samo plus 6 od właściciela
  • Odpowiedz
@DawCioS: ja obserwuję kawalerki/dwa pokoje i widze też znaczący wysyp, staram się znaleźć coś do 500k (30-40m)i ursus, pruszków, piaseczno obrodziły ostatnio ofertami. Z drugiej strony widzę spadek na Ochocie, która była w miarę tania (tania w porównaniu do sąsiedniego Moktowa i Woli).
  • Odpowiedz
@DawCioS: Miałem podobne parametry i już czasem pojawi się Ursus w okolicach 12k z metra ale niestety duże metraże. Takie 50m dalej chcą sporo za dużo w okolicach 15.
  • Odpowiedz
@DawCioS: to dobrze, jak nie będzie dopłat to przez wysokie stopy i słabą rentowność najmu IMO ceny nie wzrosną i pojawi się pole do negocjacji.
  • Odpowiedz
  • 2
@Operator_imadla: szanuje pomysł, tez w długim terminie będę taki mieć, aczkolwiek jeszcze nie teraz mam hybrydę a branża finansowa idzie jednak w kierunku pracy stacjonarnej niżeli ho
  • Odpowiedz
@depish: ja kupowalem w marcu na Mokotowie, mieszkam na Ochocie i tutaj też szukałem ale zauważyłem że było mało ogłoszeń i ludzie jednak chcieli więcej niż na Mokotowie więc finalnie wyszło in plus bo kupiłem taniej i przy metrze XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Kam_sekwaw: irytuje mnie taka narracją szczerze mówiąc, a jak masz robotę na mordorze albo na woli gdzieś to co wtedy? 10 min na dworzec w skierniewicach 5 min musisz czekać na pociąg (przecież jak pociąg odjezdza 7:00 to nie możesz być 6:59:59) podróż 45 min w pociągu wychodzisz i musisz się przesiadać na mokotów kolejne 20-30 min i nagle Ci wyjdzie, że codziennie marnujesz po ~3h na dojazdy i cały
  • Odpowiedz
@DawCioS: 650k w Wawie to kawalerka max jak nie chcesz wybrac jakiegos zadupia. Polecam sie wiecej uczyc i lepiej zarabiac, bo z takimi pieniedzmi na top miasto to smiech.
  • Odpowiedz
  • 1
@majkel88: gościu sam na tym poście wysyłałem 3 pokojowe mieszkanie z dojazdem do miasta w ~20min co ty gadasz za głupoty, chyba, że dla Ciebie mieszkanie zaczyna się od 60 metrów to wtedy masz rację, poza tym nie każdy chce mieszkać w centrum miasta, wolę obrzeża bo można tam żyć w spokoju.
  • Odpowiedz