Wpis z mikrobloga

Wrzucałem niedawno wiadukt w Miluzie posiadający swój fanpage, z powodu regularnie rozwalających się busów i ciężarówek, ale jest inny ciekawy.
W związku z trwającym 2.5 miesiąca remontem drogi zrobili objazd. Dwie różne trasy, jedną dla aut do 3.9m i drugą powyżej. Ten dla wyższych jest trochę dłuższy, więc po 35 dniach naliczyli już 67 ciężarówek zaklinowanych pod wiaduktem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/profile.php?id=61559469731137

#zycietruckera #bekaztransa
PiotrFr - Wrzucałem niedawno wiadukt w Miluzie posiadający swój fanpage, z powodu reg...

źródło: IMG_20240623_090728

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
W związku z trwającym 2.5 miesiąca remontem drogi zrobili objazd. Dwie różne trasy, jedną dla aut do 3.9m i drugą powyżej. Ten dla wyższych jest trochę dłuższy, więc po 35 dniach naliczyli już 67 ciężarówek zaklinowanych pod wiaduktem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: co Ty, wymagasz od kierowców, żeby potrafili czytać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiotrFr nie rozumiem czemu przed tymi miejscami nie postawią tymczasowo jakiś nawet kijów po dwóch stronach ulicy z przeciągniętym łańcuchem na tą wysokość, tak żeby debil najpierw skosił łańcuch i miał możliwość zawrócić. Przecież dla służb i miasta (zablokowana kolejna droga) to spore utrudnienie.
  • Odpowiedz
  • 6
@Scorpio412:

A co z zasadą że na znaku podaje się o 0.5m mniej niż jest realnie


Nie ma takiej zasady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie jest znak informacyjny, tylko zakazu
  • Odpowiedz
@PiotrFr: jak widzę tego debila co próbował jeszcze wyminąć TIRa i się zaklinował na pasie pod prąd to mi się przypomina zima 2012 w Łodzi jak na trzypasmowej alei włókniarzy TIRowcy zablokowali wszystkie trzy pasy i całe miasto stało kilka godzin, bo jak jeden się zakopał na prawym to go drugi próbował wyprzedzać lewym i się zakopał, a potem kolejny debil próbował wyprzedzać skrajnie lewym i się zakopał. Efekt był
  • Odpowiedz
@PiotrFr: zaklinowanym powinni sadzić takie mandaty, żeby wracali autostopem powiedzieć szefowi, że przez ich głupotę muzieli sprzedać całego tira z transportem.
  • Odpowiedz