Wpis z mikrobloga

@PfefferWerfer ty jestes #!$%@? jakis, #!$%@? z przyjemnoscia bym sie cofnal do dziecinstwa i miec jedyne zmartwienie na glowie czy mi #!$%@? ojciec pasem.

A teraz ...? Szkoda strzepic ryja ile sie ma na glowie a jeszcze dzieci niemam
  • Odpowiedz
Wszystko się rozbija o to czy masz jaja czy jesteś #!$%@?ą bez względu na wiek


@FejsFak: Ale to jest właśnie mega związane z wiekiem. Niektórym rodzice pomagają zbudować pewność siebie w domu, inni dostaną w dzieciństwie po mordzie i sie nauczą albo i nie
  • Odpowiedz
ty jestes #!$%@? jakis, #!$%@? z przyjemnoscia bym sie cofnal do dziecinstwa i miec jedyne zmartwienie na glowie czy mi #!$%@? ojciec pasem.


A teraz ...? Szkoda strzepic ryja ile sie ma na glowie a jeszcze dzieci niemam


@kodecss: No powiedz jakie masz wielkie zmartwienia to ci powiem jak sobie z nimi radzić. Może ci to coś ułatwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to wcale tak nie działa jak ci się wydaje - miałem taką sytuację i obiecałem nauczycielce, że zmienię szkołę jeśli mnie przepuści ale nie zmieniłem i ona zrezygnowała z uczenia na ten rok - nie wytrzymała psychicznie.

p.s.

Wszystko się rozbija o to czy masz jaja czy jesteś #!$%@?ą bez względu na wiek


@FejsFak: No to fajnie, bo w mojej klasie taki cwaniak został po prostu #!$%@? na dupie w klasie
  • Odpowiedz
  • 0
@erebeuzet jako dziecko doznałem wiele przemocy fizycznej i psychicznej która magicznie się skończyła gdy okazało się że stałem się najwyższy ( ͡° ʖ̯ ͡°) znęcanie się nad dzieckiem które nie może oddać dlatego, że nie umiesz panować nad emocjami jako dojrzały rodzic a następnie twoje braki emocjonalne tłumaczysz wymierzeniem kary polegającej na katowaniu to ulubiona czynność rodziców którzy nigdy nie powinni mieć pod opieką nawet psa. jeśli kary
  • Odpowiedz
zdałem egzamin komisyjny więc mogła mi naskoczyć


@FejsFak:
1) Komis jest na koniec wakacji, a matura jest w maju. Jak masz jedynkę na świadectwie to do matury nie podejdziesz w tym roku, czyli pomachaj studiom na pożegnanie. Nawet na poprawkową maturę się nie zapiszesz bo termin na to jest do połowy lipca, czyli przed komisem.
2) Egzamin komisyjny dalej jest w obrębie szkoły i nauczycieli wybiera dyrektor - jak twój wróg
  • Odpowiedz
@erebeuzet: nie miałem złego dzieciństwa, byłem zawsze w czołówce klasy, a do dzisiaj mam koszmary związane ze szkołą XD w dorosłym życiu masz przynajmniej jakąś dowolność, możesz zaryzykować, jako dziecko zaś jesteś zawsze udupiony i ograniczany.
  • Odpowiedz