Wpis z mikrobloga

#bezsennosc #depresja #alkoholizm Nienawidzę bezsennych nocy. Czy robił ktoś z was przerwę od antydepresantów a potem powrócił do nich bez konsultacji z lekarzem? Mam całe pudełko po których spało mi się dobrze . Czy waszym zdaniem bez obaw mogę do nich wrócić? Dodam ,że odstawiłem leki bez konsultacji
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mahyzi: Czułem się dobrze i zaryzykowałem. Ale problemy powracają. Znów podupadam na zdrowiu. Problem w tym że to silne leki i nie wiem czy powinienem wrócić do ostatniej dawki jaka brałem czy znów zaczynać od małych.
  • Odpowiedz
@kornykorny: no dobra czułeś sie dobrze zażywając leki i w pewmym momencie stwierdziłęś a #!$%@? wracam do czucia się źle bo zapomniałem jak to jest i muszę sobie przypomnieć ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Mahyzi: Nie do końca. Myślałem już ,że jestem zdrowy ,nawet dłuższy czas bez nich czułem się okej. Entuzjazm mnie zgubił. Teraz wiem ,że postąpiłem lekkomyślnie i nie powinienem tego robić. Depresja to jednak trochę inna choroba niż grypa gdy odstawia się antybiotyki bo już jest git.
  • Odpowiedz
to ja podobnie mam z tą lekkomyślnościa jak jest u mnie dobrze i wszystko mi sie zajebiscie układa to sobie podświadomie stwierdzam że jest za łatwo i trzeba sobie #!$%@?ć a najlepiej to zacząć wszystko od początku a jeszcze lepiej to wgl wszystko zmienić
albo czasami już zapominnam jak to jest czuć się #!$%@? i zaraz coś zrobię żeby czuć się #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@Mahyzi: Trochę taki syndrom sztokholmski w którym podświadomie tęsknimy za problemem. Też to mam i na życzenie potrafię spieszyć wiele rzeczy by później budować coś od nowa. Masakra. Ale co do antydepresantów to akurat nie spodziewałem się takich efektów. Ciekawe czy ta nasza przypadłość się jakoś nazywa? Nie zlicze ile razy zaczynałem od nowaXD
  • Odpowiedz
u mnie się to nazywa ADHD i powiem ci przed diagnozą to taka #!$%@? była że to szok wgl po pierwszej diagnozie też bo mi #!$%@? borderline i #!$%@? leki na to a później się okazało że te leki co mi przepisali na borderlina źle wpływają na osobe z ADHD i nie wskazane jest aby brać je
+ asperger
ofc sam do tego musiałem dojść że coś jest #!$%@? nie tak po
  • Odpowiedz
@Mahyzi: a najlepsze w tym wszystkim jest to że w 2/3 klasie podstawówki wysłali mnie na badanie z ADHD i mi wtedy nie stwierdzili ale bo kiedyś myślało się że ADHD to jest bieganie po ścianach i że nie możesz wysiedzieć w jednym miejścu a to gówno prawda szkoda że wtedy mi tego nie stwierdzili bo by mi w #!$%@? życie ułatwiło a tak to kilkanaście lat nie wiedziałem o
  • Odpowiedz
  • 0
@Mahyzi: he nieźle i jednocześnie wspolczuje. W sumie ciekawy temat z tym ADHD ponieważ ja również myślałem ,że chodzi o nadpobudliwość ruchową a tutaj się nagle okazuje ,że to bardzo szerokie pojęcie które też wpływa na impulsywność w życiu i wyborach w nim dokonywanych. Przyszło mi przez głowę ,że może i moje problemy mogą mieć podobne podłoże... Po dziś dzień bierzesz leki? Czy to zmiana specjalisty przyczyniła się do prawidłowej
  • Odpowiedz
nic nie biorę stary dużo pracy i nauki było i samokontrola (głównie żeby nie jarać)
nie ma co współczuć szczerze ja to mówie tak to jest jednocześnie klątwa i błogosławieństwo tylko trzeba to wiedzieć bo jak nie masz takiej wiedzy to jest to zupełnie koszmar i udręka i jedyne o czym się myśli to dlaczego inni mogą a nie ty i często co jest dobre dla neurotypowej osoby i łatwe dla ciebie
  • Odpowiedz
teraz to przestawiam sobie zegar spania bo ostatnio go #!$%@?łem i musze z 30 h bez spania wytrzymać i położyć się dzisiaj o normalnej godzinie i jutro o 5 rano wstać żeby wrócić do dobrego trybu życia
  • Odpowiedz
@kornykorny: to zależy podczas melanży dużo oksytocyny produkujemy co chwilowo poprawia nasz nastrój i samopoczucie i zaniża kortyzol
ja tam dobrze wspominam melanże nawet te na których się rzygało XD
  • Odpowiedz