Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako że jestem #przegryw i się nie znam to poproszę o interpretację czy jest szansa, że spotkana dziewczyna była w jakimś stopniu zainteresowana mną.
Pewnej niedzieli poszedłem sobie pojeździć bez celu i spotkałem całkiem fajne auto z którym trochę się pościgałem po czym zjechaliśmy na pobliski parking, na którym często spotykają się fani motoryzacji swoimi samochodami. Kierowcą okazała się dziewczyna w moim wieku (22 lvl). Porozmawialiśmy sobie ponad godzinę, głównie o samochodach ale nie tylko, opowiadała mi o dzieciństwie za granicą, różnicach w edukacji w tym kraju itp. Pytała mnie się też jak nazywam, o mojego instagrama, niestety nie podałem bo mam fake'owy z dosyć przypałową nazwą i obserwowanymi. Było dosyć zimno (luty) a ona miała dosyć cienką kurtkę więc zaproponowałem żebyśmy wsiadli do mojego auta. Potem wysiadając podała mi rękę na pożegnanie i jeszcze przed zamknięciem drzwi pochyliła i 2 raz powiedziała cześć. Wydaje mi się że była to zwykła rozmowa 2 osób interesujących się motoryzacją ale może ktoś wyprowadzi mnie z błędu bądź utwierdzi w tym przekonaniu. #zwiazki #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
dla niej to była rozmowa ot taka sobie, a dla ciebie pół roku rozmyślań
światowa dziewczyna i #przegryw ? to się nie rymuje

nie dowiesz się jakby było, gdybyś chociaż zaproponował że może kiedyś zadzwonisz i by ci dała numer telefonu, to wiedział byś więcej (na 80% by odpowiedziała że ma chłopaka)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zawsze możesz zaprosić ją na ponowny drive. Może wtedy sytuacja się bardziej rozjaśni. Albo po przejażdżce po prostu zapytaj czy umówiła by się z Tobą na kawę. Kontakt chyba wziąłeś? Bo jak rozkminiasz coś przez pół roku nie mając danych to muszę Cię zmartwić, była zainteresowana. Przynajmniej na kawę dała by się namówić.
  • Odpowiedz