Wpis z mikrobloga

Nienawidzę #pilkanozna jako dzieciak dobrze grałem w kosza i siate ale zawsze na WF "n----------y w gale". Żaden z tych gości od nogi nie zrobił kariery bo trzeba było mieć plecy lub dawać w łapę by być wystawionym. Do tego wszyscy robią teraz jakieś g---o bo grali na konsoli w #fifa zamiast w strategie co ich do końca uwstecznilo. Teraz wkurzyli mnie totalnie bo córka na krytym korcie trenowała tenisa to jakiś debil to wykupił i zrobił boisko do halówy. Kto wie może by wyrosła z niej druga chociażby Radwańska ale nie bo gała gała gała. Reprezentacji życzę jak najgorzej aby w końcu ten chory kult #mecz i #lewandowski się skończył.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@theOstry: @RobertPupica Przecież wy winicie nie tych co trzeba, ja miałem w podstawówce tylko gałę, bo trenował nas facet i nie bał się ryzyka, potem jak baby od WF-u były to tylko siatkówka, żeby nikt nie został kontuzjowany xD
Moim zdaniem WF powinien być jak na studiach, klasy nie powinny tam obowiązywać, tylko zapisy na zajęcia, jesteś z tymi z którymi chcesz uprawiać ten sam sport, chcesz sobie pograć
  • Odpowiedz