Wpis z mikrobloga

  • 0
@smutny_czlowiek

@Linnior88 nie wiem, może mam złe postrzeganie jak pwinien wyglądać związek. Wydaje mi się jednak, że pomimo pojawienia się dziecka partnerzy powinni też sobie poświęcać czas. To jest też ciekawe, że kompletnie mnie nie znasz a diagnozujesz na podstawie jednego wpisu XD a odnośnie tego, że pomagałaś. No super że pomagałaś. Tyle tylko że to kompletnie nie ma nic wspólnego za wzięcie pełnej odpowiedzialności za dziecko.

Poprostu powoedz że
  • Odpowiedz
  • 0
@smutny_czlowiek wnioskuje tylko po tym co czytam , skoro robisz sobie dziecko a później chcesz walczy o atencje u jego matki to jest to chore bo ty jesteś DOROSLY (przynajmniej w dowodzie bo nie mentalnie )
  • Odpowiedz
@Linnior88: ba mam 29 lat i chcę ŻYĆ jak wolny człowiek a nie załadować się w utrzymanie i wychowanie gówniora, by stracić najlepsze lata życia w pieluchach, zamiast choćby latać po świecie i cieszyć się życiem, póki jeszcze nie odzywają się plecy czy nogi
  • Odpowiedz
  • 0
@JustTheDude

@Linnior88: Posiadanie dziecka to egoistyczna zachcianka. Powołanie do życia nowej, rozumnej istoty bo "miło się przekazuje wartości, opiekuje i spędza się czas".

Ok egoistyczna zachcianko czego do mnie masz problem
  • Odpowiedz
@Linnior88: miałem krótki okres w zyciu(15-24) kiedy nie chciałem mieć dzieci a nagle w wieku 24 mi się odmieniło a już w wieku 25 miałem w drodze syna
Po prostu okazało się że nie chciałem go mieć z "tamta" osoba(6 letni związek)
a nie ze nie chciałem mieć dzieci/rodziny
Rodziny dalej nie mam bo związek nie przetrwał próby czasu xD
Ale mimo że młodego mam co weekend(a nawet czasami częściej)
  • Odpowiedz
Ok egoistyczna zachcianko czego do mnie masz problem


@Linnior88:

Czemu ludzie nie chcą mieć dzieci , przecież to chyba mile uczucie spędzać z kimś czas przekazywać wartości i się opiekować :3


OK fałszywy różowy pasku.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Aha no fajnie, ale to pewnie nie Ty musiałaś zmieniać mu pieluchy, wstawać w nocy, ogarniać lekarzy, edukację, zajęcia. Dzieci wymagają po prostu bardzo dużo czasu i wyrzeczeń. Nie mówiąc już o dużych pieniądzach.
  • Odpowiedz
@Linnior88: a czemu niektórzy nie chcą wspinać się na wysokie góry? A dlaczego niektórzy nie chcą nauczyć się tańczyć? A dlaczego niektórzy nie chcą zostać lekarzami? A dlaczego niektórzy nie chcą podróżować? A dlaczego niektórzy nie chcą mieć dpmu z ogrodem? A dlaczego niektórzy nie chcą mieszkać w teopikach? A dlaczego niektórzy…
Bo ludzie są różni i mają różne potrzeby, gusta, charaktery, uczucia, konteksty.
Tyle.
  • Odpowiedz
@Linnior88 Nie mam czasu na takie manewry, w wolnym czasie robię bity, takie dziecko kilka pierwszych lat nie potrafi nawet skleić wersu a o freestyle nie wspominam. Żeby jeszcze mogło mi płacić za szkolenie po normalnej stawce to może, pod warunkiem że nie wali już pod siebie ()
  • Odpowiedz