Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna rzecz u Was, którzy cieszą się z wygranej prawicy w Europie i głosujących na Konfederację.
Wy wiecie doskonale, że jak wygrają rządy prawicowe w Europie to po posprzątaniu imigrantów i LGBT oni wezmą się za nas, Polaków ?
Wy wiecie, że AfD ma zapędy do roszczeń terytorialnych wobec Pomorza i Dolnośląskiego ?
Wy wiecie, że nasze położenie geograficzne oraz nasza gospodarka i możliwości zbrojeniowe działa na naszą niekorzyść i jesteśmy łatwym celem do podbicia i wymazania z map ?

Mnie po prostu ciekawi to, czy głosujący na prawicę i cieszący się z jej zwycięstw biorąc pod uwagę to, że prędzej czy później nasz naród będzie następny w kolejce do "wyjaśnienia"

#4konserwy #konfederacja #polityka #europa #swiat
  • 15
  • Odpowiedz
@al-fatima: Chyba ciągle się łudzą, że Polacy są uznawani za "białych ludzi" przez Niemców itd. o mentalności podobnej do ich mentalności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@al-fatima Jeśli AFD kiedyś napadnie Polskę to bez różnicy czy będzie rządziła konfa czy razem, bo zrobią to tak czy tak.

A jeśli faktycznie Niemcy znowu będą chcieli jakąś wojenkę to będzie o tym wiadomo na wiele lat wcześniej, bo z aktualnym stanem ich armii jeszcze długa droga przed nimi.

Natomiast co do cieszenia się z prawicy w innych krajach to wydaje mi się, że u wielu osób jest to podyktowane
  • Odpowiedz
  • 0
@Mezomorfix: najpierw wyrzucą wszystkich imigrantów z swoich krajów - najpierw z mojej wiary bo wiadomo, że bezpieczeństwo. Potem dla ratowania gospodarki i miejsc pracy wyrzucą wszystkich imigrantów - w tym nas bo nie będziemy dla nich pełnoprawnymi obywatelami.

A na końcu po prostu mogą zaczynać zastanawiać się nad chęcią podbicia nas. Nasza historia pokazuje, że rzadko kiedy mieliśmy pokój z innymi narodami i nagle miałoby się to zmienić ?
  • Odpowiedz
  • 1
@KOLEGAMAMY: Hm - powiedzmy, że nie masz skłonności masochistycznych. Podoba Ci się wizja tego, że w innym kraju będziesz uważany za obywatela drugiej kategorii ? Podoba Ci się wizja tego, że Twoje dzieci mogą zginąć w wyniku wojny tylko dlatego, że przywódcy obcego państwa postanowili najechać na Twoje ? Podoba Ci się wizja tego, że Twoje życie to strach przed przyszłością ?
  • Odpowiedz
@al-fatima: co ty bredzisz? Miejsca pracy? XDDD wyrzucić Polaków to tak jakby wyrzucić Ukraińców z PL, to im zależy aby imigranci z Polski przyjeżdżali bo nie ma kto pracować a muzułmanie do roboty się nie kwapią.
A jeśli chodzi o nienawiść do Polski to się nic nie zmieni bo i tak unia dojeżdża nas najbardziej ze wszyskich.
  • Odpowiedz
@al-fatima to tak jak z nazistami w latach 30. i radości naszych narodowców, że ktoś wreszcie wziął się za tych Żydków. Tylko zapominali, że Polacy dla hitlerowców byli tylko jeden - dwa szczeble wyżej niż Żydzi i w najlepszym razie mieli być niewolnikami Niemców.
  • Odpowiedz
@al-fatima: Ja przypominam, że dopiero trochę ponad lat temu CDU/CSU przestało traktować ziemie odzyskane jako coś co im się należy i jest tylko tymczasowo okupowane przez Polskę, tak więcej nikomu myślącemu nie sprawia to zdziwienia, bo jeszcze niedawno to był ciągle główny ściek niemieckiej polityki.
  • Odpowiedz
@al-fatima: Bo Konfederaci tak bardzo nienawidzą arabów i gejów, że są w stanie nawet znaleźć się w tym samym worku co oni, byle był on #!$%@? do morza
  • Odpowiedz
bo zachodni alt-right nie uważa słowian za białych ludzi


@Kryspin013: ale 90% ludzi nie jest przesiąkniętych jakąś ideologią jak neuropki tylko chcą po pierwsze mieć spokój w kraju oraz dobrą gospodarkę. A Polacy temu nie przeszkadzają.
Idź się leczyć.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale 90% ludzi nie jest przesiąkniętych jakąś ideologią jak neuropki tylko chcą po pierwsze mieć spokój w kraju oraz dobrą gospodarkę. A Polacy temu nie przeszkadzają.

Idź się leczyć.


@Mezomorfix: Wiesz, większość Niemców w 32 też nie była "przesiąknięta ideologią" i chciała mieć tylko dobrą gospodarkę.
  • Odpowiedz