Wpis z mikrobloga

Ależ te nastroje się zmieniają. Najpierw lament po co my tam w ogóle jedziemy. Potem wygrane dwa mecze towarzyskie i euforia, że no kurde może coś się uda osiągnąć. Następnie mecz z Holandią który przegraliśmy, ale przynajmniej dało się to oglądać, przez co wybuchł jakiś hurraoptymizm, że Austrię to już na pewno pojedziemy. Wtf XD
Dlaczego ludzie w tak krótkim czasie zapominają, że ten turniej od początku miał być do zapomnienia?
#mecz #euro2024 #reprezentacja
  • 13
  • Odpowiedz
@MLeko29: Jak pisałem, że to patałachy i że przegrają i żeby tego nawet nie oglądać i nie pompować balonika to mnie ironicznie wyśmiewali i te odpowiedzi łapały po 200 plusów, teraz to ja mogę się ironicznie zaśmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Następnie mecz z Holandią który przegraliśmy, ale przynajmniej dało się to oglądać, przez co wybuchł jakiś hurraoptymizm, że Austrię to już na pewno pojedziemy. Wtf XD


@MLeko29: lemingi w to uwierzyły a telewizje podkręciły,kto ogląda repre od więcej niż 15-20 lat w cyrku sie nie smieje
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@kocurrek32: ale ostatni wielki turniej na którym była polska był dosłownie półtora roku temu. Od tego czasu mamy trzeciego selekcjonera xD
Jak dla mnie przydałoby się więcej stabilności na tym stanowisku, żeby móc czegokolwiek od nich oczekiwać
  • Odpowiedz
  • 5
@MLeko29: Ale co ty typie się pucujesz na jakiegoś mądrzejszego? U bukmacherki 3.9 na Austrię vs 2.0 na Polskę, więc gdzie ty widziałeś tę euforię?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@cyk21: no i brawa dla bukmacherów. A żeby zobaczyć euforię to wystarczyło wejść w jakiekolwiek komentarze po meczu z Holandią, czy po tych dwóch towarzyskich
  • Odpowiedz
  • 1
@MLeko29 jeśli chodzi o mnie to faktycznie te dwa towarzyskie mecze nieco zaćmiły mi umysł. Świetny Urbański pewny w obronie Salamon, kontuzja Milika...no dobrze to wyglądało. Mecz z Holandią w zasadzie podtrzymała optymizm, bo przegraliśmy po walce z ekipą przynajmniej poziom wyżej.
  • Odpowiedz
  • 0
#mecz
Mecze towarzyskie nieco zaćmiły nieco sytuację z reprezentacją ale czy na pewno? Można powiedzieć że małymi objawieniami byli tam Salamon, Romanczuk czy Urbański. I oni dostali szansę w meczu z Holandią spisali się również co najmniej dobrze, tymczasem w meczu z Austrią grzali ławę. Trener oszczędzał ich siły na mecz z Francją czy co?
  • Odpowiedz