Wpis z mikrobloga

#randki #randkujzwykopem #szybkierandki #rozowepaski #niebieskiepaski
kto i dlaczego ustala, że szybkie randki mają takie dziwne widełki wiekowe? np. 18-28, 29-39 i nie da się tam wybrać czy jako mężczyzna w wieku 29 lat chcialbym spotkać młodsze kobiety, bo idąc i płacąc 100zł ryzykuje, że spotkam wyłącznie starsze kobiety a tym nie jestem zainteresowany, a na randki dla młodszych już nie pójdę, bo jestem za stary kek
  • 6
  • Odpowiedz
Znam ten problem, bo właśnie przekroczyłem górną granicę tych drugich widełek i daję sobie spokój z szybkimi randkami, pomimo że uważam to za świetne miejsce na poznawanie kobiet.

Swoją drogą to jeszcze 10 lat temu widełki wiekowe dla mężczyzn były przesunięte względem tych dla kobiet o jakieś 2-3 lata. Nie pamiętam dokładnie, bo miałem dłuższą przerwę w randkowaniu, ale to było coś w stylu: mężczyźni 21-31, kobiety: 18-28. Komu to przeszkadzało? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Teec: dorobiałam w wakacje przy organizacji szybkich randek. Wiek jest ustawiany pod wymagania kobiet. Koleś, który był szefem tego wszystkiego powiedział wprost - laski nie chcą starszych facetów gołodupców, majętni kolesie nie przychodzą na takie spotkania.
  • Odpowiedz