Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam wszystkich Mirków. Chłop 20 lvl here. Mam nietypowy problem, dlatego chce zapytac was o rade. Mianowicie w różnych miejscach na ciele rosną mi włosy w zastraszającym tempie. Na brodzie gole się regularnie mniej więcej co tydzień, aczkolwiek po tygodniu wyrasta kolejna warstwa włosów o dlugosci ok 3,4 mm. Do niedawna jeszcze miałem tak rozległe brwi, że miały wysokość około 3 cm nad każdym z oczu i zaczely zarastać mi na nos. Poradziłem sobie z tym skracając je i narazie jest ok, ale zaczynają odrastać. Pod pachami i w okolicach beniza to tempo wzrostu jest jeszcze szybsze, regularnie rosnie mi tam istna dżungla. Ktoś może powiedzieć że to normalne że dorosły facet ma owłosienie, ale bez przesady - z tego co wiem nikomu nie rosnie tyle włosów w tak krótkim czasie. Ma ktoś pomysł co mam z tym zrobic żeby powstrzymać choć czesciowo to włosienie? Jakieś kremy/środki itp? Chce sie pozbyć tego problemu, bo zacząłem to zauważac około 2 lat temu, ale nie przeszkadzało mi na tyle bo nie było zbyt intensywne. Poza tym może być to nieatrakcyjne dla różowych

#niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
Jak chcesz się pozbyć na zawsze, to najlepiej seria depilacji laserowych u kosmetyczki i będzie z głowy. Według mnie nie ma nic dziwnego, żeby chłop poszedł do kosmetyczki rozwiązać swój problem. Moim zdaniem efekt będzie lepszy niż ten cały depilator światłem od Philipsa, który swoje kosztuje a efekt jest taki sobie.
Wiem że mówię to z babskiej perspektywy, ale akurat kobiety z usuwaniem niechcianego owłosienia mają sporo do czynienia. Wszelkie kremy do
  • Odpowiedz