Wpis z mikrobloga

#motoryzacja co myślicie? https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/renault-laguna-ID6Gwsr0.html
Chciałbym duże rodzinne kombi z rocznika koło 10 z dynamiczna benzyną pod gaz i kolega z pracy polecił mi lagunę 3 w wersji GT a ta z linka wyróżnia się świetnie pasującym kolorem foteli.
Przebieg mógłby być mniejszy i sprzedający twierdzi, że dolewa oleju z 200-300 na 1000 km co mnie trochę niepokoi.
Z ceny spuści pewnie z 2tys bo mówił, że w zawieszeniu zaczęło stukać na dziurach niedawno. Pewnie podjechalibysmy na stację kontroli pojazdów.
Kozacko to wyglądo na zdjęciach, środek to jak jakieś rolls Royce w porównaniu do mojej a4 b7 w bieda wersji.
Trochę się napaliłem.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kondtrad: "Trochę się napaliłem." Spokojnie, kupisz, pojeździsz, naprawisz co trzeba i ci przejdzie. :) Laguną jechałem firmową dwa razy w życiu. Nie było nic bardziej wk... niż nagrany głosik jakiejś kobity, który cały czas coś tam gadał (np niski poziom płynu w kierunkowskazach) i nie mogłem tego wyłączyć nigdzie. Masakra. Ale jeździło to całkiem przyjemnie po przesiadce z daewooo :)
  • Odpowiedz
kolega z pracy polecił mi lagunę 3


@Kondtrad: takich ludziraczej nie powinieneś nazywać kolegami xD

porównaniu do mojej a4 b7 w

Czemu chcesz zmienić auto na gorsze? Idź się przejedz, zobaczysz...
  • Odpowiedz
  • 0
@urodzajnaziemia: w moim 2.0 tdi zero poboru oleju, w tamtym roku robiłem remont głowicy plus nowy wałek rozrządu. Sporo kasy wsadziłem ale trochę boję się zaostrzenia przeglądów a tam wycięty DPF i katalizator i obawiam się, że np za rok jak zmienia się przepisy ( a zapowiadają) to bardzo mocno straci na wartości a teraz te 12 tyś bym dostał za niego.
I ciasny jest trochę a jest w planach
  • Odpowiedz
@Kondtrad: xd 30tys za Lagunę z 300k nalotu. I jeszcze bierze olej. Papajmacha

Warta jest 20tys maks

Za 30tys szukaj jakiejś Laguny że Szwajcarii j maks 200tys km, tam jest dwunasta w tym silniku!
  • Odpowiedz
@Heady1991 @trololo55 A co jest złego w Lagunie 3? Mam taką w kombi od kwietnia (chociaż 1.5 dCi, nie benzyna) i jestem zadowolony, ładne, pakowne, dobrze wyposażone auto, które ma zero rdzy, a to rzadkość w autach, a cena duużo lepsza niż za Niemca czy japończyka. A Audi A4 jest gorsze (poza znaczkiem), więc przesiadka na Lagunę jak najbardziej. @Kondtrad Na temat silnika się nie wypowiadam (ale jak bierze
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic kumpel miał C5 w kombi na pneumacie, jak się zepsuło to sprzedał, bo ogarnięcie tego szło w tysiące, wygodne auta, nie zaprzeczam, ale Francuzy no... Drogie w serwisie i się nie zdziwię jak dalej elektryka największy koszmar
  • Odpowiedz
@Heady1991 C5 na hydro też oglądałem, fajne auto, no ale jednak wziąłem Lagunę. Co do elektroniki, w Pugu 406 żarówki padały stosunko często, jak było wilgotno to świeciła się kontrolka klocków i chyba tyle. W Lagunie z kolei na razie mi padł moduł DRL, ale niefabryczny.
  • Odpowiedz