Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie radzę sobie że stresem. Wystarczy chociaż lekko dla mnie stresująca sytuacja i już jest klapa. Najbardziej utwierdziło mnie w tym przekonaniu prawo jazdy, które próbuje zdać. Wystarczy że instruktor coś skrytykuje lub poinformuje mnie o błędzie i już jestem cały zestresowany, a przez stres zaczynam robić więcej błędów i zamyka się błędne koło spoerdolenia XDDD.

Niestety stres towarzysz mi nawet w prozaicznych codziennych sytuacjach. Zdarzyło się, że poszedłem gdzieś dorywczo do roboty i sam fakt że byłem rozliczany z jakości mojej pracy i że jakiś klient coś ode mnie chciał #!$%@? mnie psychicznie i niestety często to nie było irracjonalne, bo np. niestety kiedy latem pracowałem na targowisku na moim zadupiu to często mi się ceny #!$%@?ł i w stresie źle wydawałem resztę i szef odciąłi to z wypłaty i się na mnie #!$%@?ł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sytuację społeczne też nie należą do najprzyjemniejszy, niby zwykła rozmowa z rodziną czy jakimiś znajomymi nie sprawia mi problemu, ale chodzenie do lekarza czy do urzędu też nie jest dla mnie przyjemne

Ogólnie sam nie wiem czemu jestem tak bardzo zestresowaną osoba i często przez ten stres wychodzę na debila XD który nawet nie umie liczyć czy dać dobrego kierunkowskazu podczas skretu.

Wydaje mi się że jestem po prostu nieogarnięty życiowo . #!$%@? z tym że miałem wysoką średnią na koniec liceum, znam lektury szkolne, umiem obliczyć dowód matematyczny, czy też znam dobrze język angielski jak nawet nie umiem porządnie używać podstawowej matematyki w praktyce czy ogarnąć #!$%@? prawa jazdy XDDD. Często myślę sobie że wolałbym być gorszym uczniem ale bardziej zaradnym w zyciu.

Też dodam, że nie wynika to raczej z mojej głupoty niedbalstwa czy lenistwa, bo będąc sam w domu potrafię ogarnąć całą chatę, ugotować obiad dla rodziny czy porobić inne obowiązki domowe i to dość dobrze.
Niektóre środowiska są dla mnie bardzo stresogenne i nie umiem sobie z tym radzić.

Czasem żałuję, że nie jestem baba, znalazłbym sobie bogatego męża i siedział w domu ()

#przegryw #stres ##!$%@? #zalesie #prawojazdy #gownowpis #praca #blackpill #bekazpodludzi #autyzm
  • 7
  • Odpowiedz
@Jkl777 @Coconut-nut a numer będzie jak już zdacie i w stresie np. pomylicie pedały/pasy o 7:30 uderzając lub blokując zbiorkom wozacy 60 zdenerwowanych ludzi spieszacych się do pracy ( ͡º ͜ʖ͡º

Pewnie nawet w mediach byłaby wzmianka o takiej akcji
  • Odpowiedz
@Jkl777: Inni mają podobnie, ale nie tak bardzo jak ty.
Stres obniża zdolności kognitywne. Twój jedyny problem to jest to stresowanie się właśnie.
Zamiast marnować czas na rozmyślanie innych rzeczy, to oswajaj się z ludźmi, sytuacjami społecznymi, obserwuj swoje emocje i wszelkie reakcje organizmu. Celowo ładuj się w sytuacje, w które normalnie byś się nie władował. Jeśli nie masz nic do stracenia, a jedyny potencjalny efekt to będzie to, że może
  • Odpowiedz