Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #polska #konfederacja

Przede wszystkim na dwóch pierwszych zdjęciach znajdują się ludzie. Nie znamy ich historii. Stygmatyzowanie kogokolwiek z powodu wyglądu jest przykre. Ale ja to znam, spotykam się z tym często, tu gdzie mieszkam. Takie poczucie bycia lepszym, jednoczesne pogardzanie innymi, naśmiewanie się z innych, to domena grupy ludzi o bardzo często zbliżonych poglądach politycznych i światopoglądowych. Nie ma u nich miejsca na dialog, akceptację tego, że świat zamieszkują różni ludzie, jest tylko wyszydzanie.

Na Wykopie widać to doskonale. Piętnowanie z powodu wyglądu, zarobków, przekonań. Pamiętam, gdy jeden z forumowiczów chcąc dogryźć drugiemu, napisał, że ten pewnie zarabia mniej niż "pani w McDonald's". Bo wiecie, jak ktoś jak ta pani w McDonald's nie zarabia kokosów, to mimo, że uczciwie pracuje, jest przedmiotem pogardy.

Warto szanować każdego, kto jest uczciwy. Jeśli ktoś dorobił się czegoś uczciwą pracą to z pewnością zasługuje na uznanie. Zaradność jest w cenie. Jeśli jednak ktoś taki pogardza innymi, oznacza to, że człowiekiem jest tylko z nazwy, bo z człowieczeństwem nie ma nic wspólnego.
Kopytnik_1 - #polityka #bekazlewactwa #polska #konfederacja

Przede wszystkim na dwóc...

źródło: Screenshot_20240621-092150~2

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: ta pisanie ciągle, że czarnoskórzy to nie są ludzie to okej xD i wylewający się rasizm na wykopie aby dzbany mogły się poczuć lepiej. Obrażanie pisowskich dzbanów i konfederatów, to już tak nie można chlip xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 4
@ketiow: nie rozumiesz tego co napisałem. Nie chodzi mi ani o wyborców PiS-u ani Konfederacji. Chodzi mi o obrażanie ludzi w ogóle, przez tych, którzy mają się za lepszych, bo lepiej wyglądają, mają więcej pieniędzy. Krytykuję stygmatyzację i piętnowanie. Krytykuję tendencyjne stereotypy.

Jeśli ktoś jest chamem, czy rasistą, uważasz, że to daje przyzwolenie na obrażanie przypadkowych ludzi, takich jak na przykład ten chłopak z trądzikiem, ze zdjęcia?

Poza tym nie
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: to ustal z kolegą wspólną wersję xDDDD to się nie zgadzaj i zacznij czytać posty reszty ludzi z twojej bańki, bo ewidentnie to rasisci. Nie jestem za nielegalną emigracja ale latać po Polsce i robić narodowe liczenie murzynow to trzeba być zjebem xD
ketiow - @Kopytnik_1: to ustal z kolegą wspólną wersję xDDDD to się nie zgadzaj i zac...

źródło: IMG_0447

Pobierz
  • Odpowiedz
ta pisanie ciągle, że czarnoskórzy to nie są ludzie to okej xD i wylewający się rasizm na wykopie aby dzbany mogły się poczuć lepiej. Obrażanie pisowskich dzbanów i konfederatów, to już tak nie można chlip xDDDDDDDDDD

@ketiow: Czyli według ciebie czarnoskórych nie można obrażać, ale "pisowskich dzbanów i konfederatów" już tak?
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: zawsze takie wpisy się pojawiają jak się wyśmieje pisowca/konfederate i zawsze z tego zlewam XD

Bo rozumiesz mati, jak my piszemy innym że są idiotami bez mózgu bo nie głosują na konfe to jest git, ale jak oni mówią że jesteśmy spoceni i mamy pryszcze to gdzie jest wasza tolerancja lewaki.

xD

To jest #!$%@? mem, a jakiś Mariusz pisze ścianę tekstu bo go to obraziło, czy to te
  • Odpowiedz
Stygmatyzowanie kogokolwiek z powodu wyglądu jest przykre.


@Kopytnik_1: No cóż tak działają neurokodomuchy. Antyhejsterska uśmiechnięta i tolerancyjna fajnopolska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe, czy oni serio wierzą, w te chady Hołownie, Tuski i Trzaskowskie i nie czują zażenowania wrzucając taki sekciarski przekaz xD
  • Odpowiedz
  • 0
@lootenantdan: nie prawda, tylko Twoje urojenia i ograniczenia w pojmowaniu świata. Przypisujesz mi przynależność do jednego obozu, tylko dlatego, że skrytykowałem drugi, bo w Twoim prostym pojmowaniu świata, jak nie jest się za jednymi, to musi być się za drugim. Tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ten post jest o takich jak Ty, o osobach o ograniczonych horyzontach myślowych.

To na szczęście tylko internet, problem jest w tym, jak
  • Odpowiedz