Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #polska #konfederacja

Przede wszystkim na dwóch pierwszych zdjęciach znajdują się ludzie. Nie znamy ich historii. Stygmatyzowanie kogokolwiek z powodu wyglądu jest przykre. Ale ja to znam, spotykam się z tym często, tu gdzie mieszkam. Takie poczucie bycia lepszym, jednoczesne pogardzanie innymi, naśmiewanie się z innych, to domena grupy ludzi o bardzo często zbliżonych poglądach politycznych i światopoglądowych. Nie ma u nich miejsca na dialog, akceptację tego, że świat zamieszkują różni ludzie, jest tylko wyszydzanie.

Na Wykopie widać to doskonale. Piętnowanie z powodu wyglądu, zarobków, przekonań. Pamiętam, gdy jeden z forumowiczów chcąc dogryźć drugiemu, napisał, że ten pewnie zarabia mniej niż "pani w McDonald's". Bo wiecie, jak ktoś jak ta pani w McDonald's nie zarabia kokosów, to mimo, że uczciwie pracuje, jest przedmiotem pogardy.

Warto szanować każdego, kto jest uczciwy. Jeśli ktoś dorobił się czegoś uczciwą pracą to z pewnością zasługuje na uznanie. Zaradność jest w cenie. Jeśli jednak ktoś taki pogardza innymi, oznacza to, że człowiekiem jest tylko z nazwy, bo z człowieczeństwem nie ma nic wspólnego.
Kopytnik_1 - #polityka #bekazlewactwa #polska #konfederacja

Przede wszystkim na dwóc...

źródło: Screenshot_20240621-092150~2

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@Kopytnik_1 no elo, smutne że mnie nie zawołałeś, autora tamtego wpisu. Beka że wy konfederaci jesteście tacy cyniczni. Te zdjęcia krążą już od lat i są częścią internetu.

Tytułując bekazlewacatwa podkreśla Twoje 2 błędy. Po pierwsze wskazuje że ciśniesz bekę z lewicy i jesteś prawakiem. Po drugie Twoje nieuctwo. Ja jestem przedstawicielem CENTRUM więc hasztaguj bekazcentrum.

Wy konfiarze umieszczacie cetrum na lewicy by nie przyznać przed sobą że jesteście skrajną prawicą
  • Odpowiedz
  • 0
@Filjan: "wy konfederaci..." i już dalej nie ma sensu czytać.

Kolejny ograniczony człowiek, który myśli, że jak ktoś nie popiera jednych, to jest za drugimi.

Bez odbioru.
  • Odpowiedz