Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: Typowa lewacka logika. Wybierz najgorszy przykład i buduj na nim całą chocholą narrację.
To samo z nielegalnymi migrusami i przemocą w Polsce. Hurr durr w Polsce też gwałcom. No gwałcą, ale po co chcecie ściagać ludzi, którzy powiększą te statystyki kilkakrotnie neurokodomuchy xD
  • Odpowiedz
@fraciu 1000 km miesięcznie i zamiast 6l będzie 8l.
10 x 2 x 6.7 = jeden używany sprawdzony wtrysk.

Chociaż ja ostatnio w volvo 850 sprawdzałem 5 wtrysków, za sprawdzenie i czyszczenie z nagaru zapłaciłem 200 zł, a auto jak nowe.
  • Odpowiedz
naprawa będzie droższa niż auto.


@fraciu: Ale znacznie tańsza niż zakup nowego z salonu albo kupno młodszej używki i jej naprawy.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: i tak #!$%@? szkodzi smog samochodowy, przynajmniej w polsce. Dzieki naszym rzadzacym dalej bedziesz wdychac trucizne, bez wzgledu na to czy jakies passeratti bez katalizatora bedzie pomykac po miescie czy nie.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: a ja tam z racji wieku pojazdu wjadę i #!$%@?, na te całe SCT. Zrobić bogatą mieszankę zaciągnąć ssanie i będę robił taką chmurę, że eko komuchy mnie znienawidzą jeszcze bardziej i będę jeszcze smrodził na legalu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Lardor - @PanMaglev: a ja tam z racji wieku pojazdu wjadę i #!$%@?, na te całe SCT. Z...
  • Odpowiedz