Wpis z mikrobloga

Dosyć tego PiSowskie propagandowe ćwoki. Od teraz analizuję wasze propagandowe wpisy. Jest was tylko 40. Przypadek, że liczba plusujących jest z grubsza stała? Reszta jełopów niech sama wini siebie za plusowanie tego gówna.

Codziennie będę aktualizował to co wrzucacie na mirko i obalał waszą sztucznie wykopywaną propagandę.

Wpis 1:
https://wykop.pl/wpis/76837443/poprawione-bekazlewactwa-heheszki
138 plusujących

Wpis 2:
https://wykop.pl/wpis/76838643/jest-stabilnie-xd-najpierw-masa-ludzi-z-ukrainy-za
153 plusujących

Wpis 3:
https://wykop.pl/wpis/76836995/imigranci-bekazlewactwa-niemcy-heheszki-polska-4ko
116 plusujących

Plusujących wpis 1 i 2: 36
77023, Critic, Idzpanwjaro, JazzBlurr, JohnnyPomielony, Khorne, KokosowyEksplorator, KrysznaHarrySon, Malinowynos, Mozdzierz90, Mrbimbek, NapromieniowanaSkarpetka, PiotrusPan, PonuryKos123, Radio00, RobertinoIncelino, Skinnyp, Van-der-Ledre, VrubeL, Wilkbardzonijaki, Yyyooooyyy, drivent, dziadyga1, fifi957, ibilon, irma266, kakaowychlebicek, maradero, nO-C34, project7, przemek-sss, stulejman_wspanialy, tripex, uszyk90, wonszmorski2137, xclws

Plusujących wpis 1 i 3: 41
77023, AlaskanskieRodeo, Bonaparte
34, ExtraPensja, GrafikaUltraHaDe, Idzpanwjaro, JohnnyPomielony, Juras0905, Khorne, KingRagnar, KokosowyEksplorator, MikiGRU, MistrzMolochia, Mozdzierz90, OnMyMnd, PiotrusPan, PonuryKos123, RobertPupica, RobertinoIncelino, RogerCasement, Smyk123456, UgandaWarrior, Wilkbardzonijaki, Yyyooooyyy, ZukA07B, dziadyga1, greedo, ibilon, irma266, kakaowychlebicek, kilo-bravo, mariusz95gd, mgdw, nO-C34, project7, radkoslaw, stulejman_wspanialy, tripex, uszyk90, volodia, xclws

Plusujących wpis 2 i 3: 40
77023, AndrusZgc, Ankjdhe, BlueTony, Dovekebaba, Einniw, Idzpanwjaro, JohnnyPomielony, Khorne
, KokosowyEksplorator, Makowiec2, Mozdzierz90, Nighthuntero, ObserwatorZamieszania, PiotrusPan, PonuryKos123, RobertinoIncelino, SUBAGAZI, Vantablack, VishnyaVishnevskaya, Wilkbardzonijaki, YouCanCallMeBillieGates, Yyyooooyyy, Zdupystrzelec, cwikku, dziadyga1, gravcornuto, ibilon, irma266, kakaowychlebicek, nO-C34, natwie90, project7, stulejman_wspanialy, thesmoothone, tojawarmianin, tripex, uszyk90, wartoscitradycje_EUROPEJSKIE, xclws

#polityka #sejm #bekazpisu

Przytulam tag:
#pisiorboty
  • 19
  • Odpowiedz
@dr3vil jeśli ktoś uważa że obecny rząd jest tak samo ułomny jak poprzedni w kwestii nielegalnych imigrantów to już jest pisowcem? Czy jakieś dodatkowe warunki trzeba spełniać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dr3vil: Hahaha twój post gdzie pokazujesz manipulacje to moderacja ma w dupie ale to, że stwierdziłeś prawdę jaki jest troll onuca to komentarz usunięty xD
  • Odpowiedz
@dr3vil: krytykuję całą scenę polityczną od lewa do prawej ale fajnie, że nazywasz mnie pisobotem, bo zaplusowałem wpis krytykujący KO xD

P.S. następnym razem przynajmniej mnie oznacz, żebym wiedział, że mam odbić piłeczkę na Twój wpis. A jak chcesz zobaczyć co sądzę o PiS, to poczytaj sobie moje starsze komentarze.
  • Odpowiedz
@dr3vil to po co wrzucasz mój wpis.
P. S. z chęcią wskoczę na listę. Tylko nie zakończ tak jak moi stalkerzy usuwając konto lub udając, że mnie nie znają xD

@dzidek_nowak: I słusznie. Ale na liście cię nie ma. Przyjmuje zgłoszenie na ochotnika.
  • Odpowiedz
@dr3vil: XD a tak się śmialiśmy że pis ogłupia ludzi a później że tusk to niemiecki agent.
Niesamowite że her tusk w ogłupianiu ludzi przeskoczył w kilka miesięcy pis a nawet na wykopie pojawia się zalążek oddziałów zaczadzonych młodzieńców coś pięknego, dobra robota! Tak trzymaj!
  • Odpowiedz