Wpis z mikrobloga

Plus jest taki (tzn. nie wiem... może żyję w bańce) lecz WYDAJĘ MI SIĘ, że ci murzyni

Wyobrażam sobie, że nie po to przyjeżdżali z syfu do Polski, żeby z Polski robić teraz syf przyjmując tych, przed którymi uciekali / wyjeżdzali.


@Thorrand: ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
W Europie wszędzie wszystko jest ucinane od lat, a migrując od wieeeelu dekad przytłaczająca większość z nich i tak nie miała pojęcia o świadczeniach więc to nigdy nie było czynnikiem. Po prostu Europa wydala a w Polsce dosłownie nie istnieją instytucje i
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: typie, a gdzie ja napisałem, że oni pracują na taxi? Podałem przykład. Takie czarne mamby w tamtych okolicach widuję prawie codziennie, ba, widywałem nawet kilka lat temu. Lepiej nie jedź do Auchan na Aleję Krakowską, bo zawału dostaniesz xD
  • Odpowiedz
  • 1
@dzidek_nowak jeśli będą pracować i płacić podatki to nie mam nic przeciwko. Rozdawnictwu mówię nie. Sam jestem emigrantem, któremu nikt nie pomógł i na wszystko musiałem zapracować sam. #!$%@? mnie, że gdy europejczycy emigrują to nie dostają żadnych dodatków, a nierobom z Afryki daje się mieszkania i zasiłki. Mimo że z małżonką posiadamy brytyjski paszport nadal czuję że jesteśmy traktowani jak obywatele drugiej kategorii.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: u mnie w mieście (15k) był jeden murzyn, nauczyciel angielskiego. Teraz widzę ich na każdym kroku. Czy to na mieście, czy u miejcowych rzemielśników.
  • Odpowiedz
jeśli będą pracować i płacić podatki to nie mam nic przeciw


@mmmzzz: To się obudź bo oni pracować nie będą i mam nadzieję że nikt ich nie będzie też sponsorował. Nie mam nic przeciwko - w Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Belgii itd. też nic nie mieli. Do czasu. I to się gotuje i wybuchnie. Lepiej być mądrym przed szkodą.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: trzeba to przyznać, że za PiSu przybyło wyraźnie więcej migrantów, przynajmniej w Warszawie, po prostu to widać (a jeszcze są na to dane). Na razie chyba nie tworzą jakichś większych grup w których się izolują więc o problemach aż tak się nie słyszy. I dobrze. Wyjątek - Gruzini :D I oby spokojnie pozostało. Lepiej juz więcej nie wpuszczać. Ale z drugiej strony...jeśli ktoś chce wytrącić jeden z głównych argumentów
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: PATRZCIE MURZYN!

Zaraz przyjdzie ktoś i będzie aferą wizową machał i że PiS wpuścił; no #!$%@? może i tak ale to było rok temu (a od grudnia rządzi kto inny)


@zdrajczyciel: no tak, bo ci co przyjechali wcześniej to takie bańki mydlane, po pewnym czasie robią pyk i znikają
  • Odpowiedz