Wpis z mikrobloga

Dodałem parę godzin temu wpis o kupnie realistycznej lalki do seksu. I już go nie ma. Cenzura dopadła mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętajcie mirki, waszym celem życia jest dawanie zasobów kobietom, a seks lalki to "nieładne" obejście tego systemu zniewolenia mężczyzn. Spełniony seksualnie mężczyzna akumulujący kapitał i nie chcący dzielić się nim z kobietami to wróg ludzkości. Teraz jestem bardziej niż zdecydowany, żeby ją kupić.
https://files.fm/u/qwzgqpp2ky

#przegryw #blackpill #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #pieniadze #seks #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@LostHoldenCaulfield: Typowo, większość dzisiejszych dziewczyn ma coś nie tak z główką. Gold diggerki to pół biedy, ale najgorsze są te przesycone żymiańską propagandą, bo będziesz mieć z taką p0lką dziecko a potem zdradzi cię z murzynem.
  • Odpowiedz
@apfi: #!$%@? te lalki są jeszcze bardziej sztuczne i puste niż prawdziwe kobiety. Uncanny valley na pełnej piździe.
  • Odpowiedz
@apfi: Umysły k0biet działają jak wspólny umysł mrówek w mrowisku. Wszystkie jednogłośnie powtarzają te same kocopoły, żeby zapędzić mężczyzn w kozi róg i żeby miały u kogo się "ustadkować" jak strzeli 30 lat. Dlatego mamroczą i wciskają przegrywom, że to złe, tego nie wolno, a stare, przeruchane Julki to szczyt szczęścia
  • Odpowiedz
@apfi: Ale to zrobiłeś jakiś research o tych lalkach, czy stwierdziłeś, że weźmiesz pierwszą, która Ci się podoba? Obstawiam, że to drugie, jeśli w ogóle myślisz o kupowaniu z allegro. To jest TPE, patrząc po cenie to niskiej jakości i będzie wydzielać olej. Trzeba z tym uważać strasznie, bo podatne na uszkodzenia i trudne w naprawie, np. żeby w za gorącej wodzie nie myć, bo się może przytopić. Kupisz takie coś,
  • Odpowiedz
Spełniony seksualnie mężczyzna akumulujący kapitał i nie chcący dzielić się nim z kobietami to wróg ludzkości.


@apfi: To niekończąca się kakofonia "olaboga, gdzie pieniądze", "nie ma pieniędzy", "dajcie pieniądze", "co będzie jak skończą się pieniądze", "czy ty masz pieniądze".
Oczywiście napisane inaczej, np."mój partner mało zarabia" albo "hej, mam fajny projekt, który możesz wspierać na patronajcie" albo "szukam nowej pracy i się boję" albo "gdzie kupić...", ale po uważnym przeczytaniu właśnie
  • Odpowiedz