Wpis z mikrobloga

Trolle Mateckiego i Konfiarzy tak zasrały główną że aż strach coś klikać. Oddajcie mi normalny Internet. Niedługo Ci legendarni Imigranci mi będą z lodówki wyskakiwać, ale jak narazie to tylko czytałem o nich na głównej, a nigdzie ich nie widziałem. Tusk już słyszałem Polskie sprzedał Niemcom, ale jak narazie to widzę tylko 3% inflacji i zapowiedzi cieńć w rozdawnictwie. Strasznie się rzeczywistość rozbiega z tymi bzdurami.

#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 41
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: Jedyne co mnie boli to spam, a jedyne co kopnę w dupę to Białka za niebanowanie farm trolli. Polacy się już obudzili 15 października. Nie wiem na ile pisowcy jeszcze mają budżetu na marketing, ale sądząc po tym że przegrywają wszystkie wybory od tamtego czasu to możliwe że będziesz musiał zmienić pracę, albo się przebranżowić.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: A trolle tuska i lewaków zasrały całego mikrobloga. Nie da się czytać tej propagandy tuskowej. Dopłaty do elektryków, kredyt 0%, świadczenia dla emigrantów wyższe niż dla Polaków to są te cięcia w rozdawnictwie?
  • Odpowiedz
Boli, że Polacy się budzą i jest nas coraz więcej. Coraz więcej patriotów co kopnęliby obecną władzę prosto na śmietnik historii?


@onucoutkajpysk: tak się obudziliście, że przewaliliście wybory na jesieni i straciliście władzę, a teraz w eurowyborach wyprzedziło was po XD
  • Odpowiedz
@Bujak: Na jesieni pis wygrało z ko, bo mieli więcej %, ale przegrali, bo tusk stworzył koalicje, a w eurowyborach KO wyprzedziło ich zaledwie o 2% mimo tych wszystkich afer które wyszły i brak tv publicznej jako tuby propagandowej, rzeczywiście miażdżąca wygrana😀 za to konfederacji cały czas rośnie, a nie spada, więc tak więcej ludzi się obudziło
  • Odpowiedz
@xclws Telewizje publiczną oglądają jedynie stare dziady na wsiach, więc jedynie jak może pomóc KO to po prostu nie mobilizować elektoratu PiS. Nie bardzo widzę jak miałaby ona napędzić poparcie KO skoro wśród młodych w miastach od dawna nikt nie ogląda tradycyjnej TV, a już na pewno nie TVP.

Poza tym PiS przez 8 lat tak zasrał mózgi propagandą wielu ludziom, że i tak ogromnym sukcesem jest fakt, że udało się uniknąć
  • Odpowiedz
Niedługo Ci legendarni Imigranci mi będą z lodówki wyskakiwać, ale jak narazie to tylko czytałem o nich na głównej, a nigdzie ich nie widziałem.


@ZasilaczKomputerowy: co to za wysryw w ogóle, weź się tato. Ja słonia na oczy też nie widziałem, pewnie nie istnieje...
  • Odpowiedz