Wpis z mikrobloga

Gratuluje tym, którzy cieszą się z rosnącego nacjonalizmu na świecie, z le pen, meloni, orbana, memcena, afd, trumpa
Ludzie to się jednak nigdy nie nauczą na swoich błędach xD

Czasy są tak globalne ze wystarczy że ktoś pierdnie w Indiach i zaraz mamy jakiś wirus co dziesiątkuje ludzi, są bomby atomowe, wojny handlowe, ekologiczne kryzysy, nieprzewidywalność rozwoju AI, rozpiździel migracyjny, a niektórym się marzy powrót do polityki z XX wieku xD

Chyba nigdy nie żyliśmy w bezpieczniejszych czasach dzięki integracji, Unii, nato, otwartości i współpracy, dzięki maksymalizowaniu powiazan gospodarczych i społecznych.

Typowy konfederata lub pisior to jest najbardziej krótkowzroczna jednostka na świecie, która widzi tylko czubek własnego nosa i nie rozumie że czasy na całym świecie są coraz bardziej niestabilne.

Mam nadzieję że to tylko chwilowa anomalia i ludzkość wróci na tory liberalnej demokracji, lepsze lgbt i tęczowe #!$%@? niż ruski mir

#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu
  • 80
  • Odpowiedz
ale wiesz że ten dobrobyt i bezpieczeństwo się kończy przez hordę niepracujących migrantów których trzeba utrzymywać?


@farbowanylisek: az ciezko uwierzyc, ze tacy ludzie jak ty istnieją, że to nie jest skecz z kiepskim scenariuszem pisanym na kolanie
  • Odpowiedz
Gratuluje tym, którzy cieszą się z rosnącego nacjonalizmu na świecie, z le pen, meloni, orbana, memcena, afd, trumpa. Ludzie to się jednak nigdy nie nauczą na swoich błędach xD


@mam_spanko: wystarczyło nie organizować podmiany ludności i masowego importu milionów afgańców, pakoli i murzynów do europy xD

to była dosłownie najprostsza rzecz na świecie bronić się przed dzikusami z iq 70 ale kosmopolityczne lewactwo i pedolibków i tak przerosło xD
  • Odpowiedz
@mam_spanko więcej socjalu, podatków, przepisów pod korporacje, prywatyzowanie zysków, uspołeczniania strat, manipulacji mediami i ogólnego spadku dobrobytu w Polsce widoczne od 2021 jako efekt " zarządzania kryzysowego.
Więcej długu, zajmowania się infantylnymi problemami.
Efekt wzrostu nacjonalizmu jest wprost proporcjonalne do wzrostu marksizmu kulturowego i komunizmu.
Winni są ludzie, którzy zbyt mocno #!$%@?ą się w życie zwykłych ludzi, czyli rządy socjalistów.
  • Odpowiedz
Chyba nigdy nie żyliśmy w bezpieczniejszych czasach dzięki integracji, Unii, nato, otwartości i współpracy, dzięki maksymalizowaniu powiazan gospodarczych i społecznych.

@mam_spanko: 4/10 bo odpisuję, zawsze jest nadzieja, że nie trollujesz. :P
Czym większa otwartość, współpraca etc. tym większe prawdopodobieństwo wojny, wielkiej wojny.
Dla przykładu przed WWI mogłeś podróżować po europie bez żadnego paszportu czy strefy Schengen - to było oczywiste i naturalne.
Powiązania gospodarcze, "współpraca i otwartość" natomiast były niewyobrażalnie silne,
  • Odpowiedz
Czasy są tak globalne ze wystarczy że ktoś pierdnie w Indiach i zaraz mamy jakiś wirus co dziesiątkuje ludzi, są bomby atomowe, wojny handlowe, ekologiczne kryzysy, nieprzewidywalność rozwoju AI, rozpiździel migracyjny, a niektórym się marzy powrót do polityki z XX wieku xD


@mam_spanko: No tak. Dlatego trzeba zwiększać prawa kobiet, zajmować się LBGTami, ograniczać wolność słowa, marzyć o powrocie XX wiecznego komunizmu, no i przyjmować miliony imigrantów. To rozwiąże wszystkie wymienione
  • Odpowiedz
Typowy konfederata lub pisior to jest najbardziej krótkowzroczna jednostka na świecie, która widzi tylko czubek własnego nosa i nie rozumie że czasy na całym świecie są coraz bardziej niestabilne.


@mam_spanko: Typowy konfedepisowiec to imbecyl po podstawówce na granicy upośledzenia umysłowego i jakakolwiek próba odwołania się do jego rozsądku jest daremna.
  • Odpowiedz
a kto powiedział, że żyje w kraju, w którym jest problem z nawałem imigrantów i jest mi w nim źle? XD


@Im_from_alaska: to co ma do rzeczy to że mieszkasz za granicą, że o tym wspominasz? #!$%@? masz pojęcie jak się żyje w kraju z "nawałem imigrantów" jak to nazywasz xD nie zmienia to przy tym faktu, że Polska taka super do życia, ale w niej nie żyjesz.
  • Odpowiedz
tak, przecież Szwecja już upadła. Życzę Polsce takiego rozwoju jak w tej upadłej Szwecji.


@smutny_przerebel: Szwedzka partia nacjonalistyczna (SD) miała 20,5% poparcia w zeszłych wyborach parlamentarnych, a Konfa żałosne 12% i to w eurowyborach, z niską frekwencją.
  • Odpowiedz
co ma do zaoferowania nacjonalizm na te wszystkie problemy? Nic, tylko udawanie że nic się nie dzieje i patrzenie na czubek własnego nosa


@mam_spanko: Chyba żartujesz, to mówisz o tym co mają obecne elity do zaoferowania. Wpuszczać wszystkich imigrantów jak leci i "zobaczymy co się stanie", dalej cisnąć walkę z emisjami CO2, mimo że UE już i tak emituje najmniej ze wszystkich rozwiniętych regionów świata (albo jako tako rozwiniętych).
To jest
  • Odpowiedz