Wpis z mikrobloga

@undefined69 @jerzy_s: to co w tym bzdurnego? Przecież jak założyć że gwałcą wyłącznie te same kobiety co roku to szansa na 20% jest jeszcze mniejsza. Specjalnie do wyliczeń przyjął maksymalną liczbę żeby wykazać jak to pomimo niej teza się sypie.
Jak się czujecie z faktem że pogardzani przez was Mariusze z Brighton lepiej rozumieją statystykę?
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: powtórzę to co mówiłem już parę razy przy tych okazjach. Wszystkie kobiety które piszą takie rzeczy, wysyłalbym do obozów dla uchodźców z hasłem "macie habibi, opróżnijcie swoje nabrzmiałe jonderka". Ludzie to d3b11e i należy ich tak traktować. Inteligentny człowiek (co potwierdzają równie inteligentni Czarnoskórzy i Arabowie) wie, że wpuszczamy do siebie z o o (co potwierdzają inteligentni nie-Biali o których przed chwilą wspomniałem), a sz0ny chcą mieć tylko bbc
  • Odpowiedz
@voov100: Bo to już jest kult. Jak wszystko co nie jest oparte na zdrowym rozsądku i logice. Wpadanie w skrajne poglądy zawsze jest niebezpieczne, bez względu na to jakie te poglądy by nie były.
  • Odpowiedz
@Elaviart: to nie są moje fantazje, to są pragnienia tych kobiet. No chyba że chcesz wolontaryjnie oddać swoją kobietę, by to ją gw ałcono jak nastolatkę w Szwecji, z czego był live na PH i Facebook.

No ale ty jako miękka lewicowa parówka wie o takich rzeczach tylko z masturbacji przed monitorem.
  • Odpowiedz
kobieta poleciała ostrą odklejką bo pewnie za molestowanie uchodzi powiedzenie Gosiu czy Krysiu, ale dziaderski bezbek sranowski razem ze swoim koszulowym trefnisiem niech zamkną #!$%@?


@jaroty: on przynajmniej cokolwiek robi dla tego kraju, pokazując jego liczne patologie. No ale spoko, lepiej żyć w g0wnokraju, gdzie nikt cię nie ostrzega przed zmianami na jeszcze gorsze. Mondre.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Typie, ja tylko wyszydziłem twoje obleśne fantazjowanie spoconego gimnazjalisty, nie moja wina że twoje wpisy wyglądają jakbyś je pisał z przygotowaną paczką chusteczek w łapie xD napalony amatorze "BBC w m0rdzie", "Habibi z nabrzmiałymi jonderkami" koniecznie z nagrywaniem filmów xDDD
Więcej tego naprawdę nie musisz produkować, w necie znajdziesz całe mnóstwo odpowiednich stron.
  • Odpowiedz
@Elaviart: miękki flecie, ja tylko oddałem ci toksycznością za toksyczność. Takie są fakty, mentalne szlaufy chcą takiego losu dla kobiet jak zagranicą. Dalej nie będę ci odpowiadał, bo szkoda mi czasu. elo.
  • Odpowiedz