Wpis z mikrobloga

  • 0
@drakan8 powiem ci że jak miałem kaca takiego po ciągu to żadne magnesy/witaminy i inne rzeczy nie działały, relanium 5mg też miałem i niewiele zmieniało i tak się czułem źle ale nie brałem więcej niż 2 tabsy na dzień. Może jakby tak pić 1 dzień w wknd to taki aspartin przed i po może być pomocny
  • Odpowiedz
@Fishwater: Dobra to tak, w ciemno do uzupełnienia czyli suplementuj b1, potas oraz d3, magnez opcjonalnie. Nie wiem jak reagujesz na kofeinę ale tez narazie odstaw łącznie z coca cola i energolami jeżeli pijesz. Ogranicz przetworzone żarcie czyli w szczegolnosci weglowodany proste, pij około 4 litry wody konieczne z solą a najlepiej solą kłodawską i bardzo wazne SEN CONAJMNIEJ 6.5 GODZINY. Odstaw alko na 2 tygodnie. Jeżeli po 2 tygodniach wypijesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Mambus22: 6dni było przerwy, poszedłem po piwo bezalkoholowe do marketu i wyszedłem z 8 perłami xD ale kupilem sobie ten aspargin, mam taki neurosin plus (glownie wit. B) z 40zł za to dałem. Wypije to tylko bede jadl/pil wode i zazywal te tabletki. Efekty opisze jutro bo tak szczerze jak ktorys dzien z rzedu pije po te 6piw to ja praktycznie nic nie jem (1 posilek jakis) wody tez nie pije
  • Odpowiedz