Wpis z mikrobloga

jak julki mogą mieć ciapaków z granicy to ja chce azjatki na ulicach


@winsxspl: Weź se porównaj jaką księzniczką jest ta instagramerka, a jakimi lamusami są ci 'uchodzcy' co im sie pomaga przedostac do naszego kraju.
3 spojrzenia na instagram i stwierdzam ze jest zadufana w sobie i gwiazdorzy
  • Odpowiedz
@StdPtr
No nie, trochę inaczej było. Ona i xntentacion (Bartosz Rudecki) streamowali sobie razem i chyba nawet sie sobie podobali ale widownia jak to widownia, średnia wieku 15 lat zaczęła świrować na czacie, mocno ich "shipować" i #!$%@?ć tym czat u Nemsko, tak że odstraszało/odrzucało to resztę jej regularnej widowni. Ot, czat był zawsze po angielsku, a nagle 3/4 chatu jest po polsku, a przecież Nemsko wiedziała, że widowni z Polski samej
  • Odpowiedz
@rekkin: nie było nic winą widowni. Ona ma bordera poza tym jest atencjuszką i przyciągnęła ją widownia Bartosza. On chciał jeszcze znajomości poza streamami ale dla niej był tylko łatwym dostępem do nowych widzów. Poza tym była jak typowa dziewczyna na tinderze - interesuje się tobą przez kilka dni potem z dupy ghostuje. I tak zrobiła z Bartoszem. Nagle z nienacka uznała że nie chce z nim mieć kontaktu. I ten
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus: ale to nie wyklucza tego co napisałem. Myślę, że jej widownia jest nieco starsza, bo ona robi bardziej stonowane streamy, za to Xn robi zwykle kontent pod trochę młodszą widownię, więc może faktycznie przyciągnęły ją liczby, ale jak zauważyła że młodsi widzowie robiący syf odstraszają tą starszą, z której przychodzą lepsze pieniądze, to po prostu pokalkulowała i tyle. A że jej manager się odezwał, no to mówię, ona może nawet
  • Odpowiedz
już miało to miejsce jak femioidy zaczęły mieć ból dupy o seks roboty


nagle zaczęło się wypominanie femioidów, że robot nie urodzi dziecka, nie ugotuje obiadu i nie zrobi prania

tak jakby feministkom nagle się przypomniało, że tylko tyle oferują xD


większość moich julko-koleżanek po dziś dzień ma ból dupy o ukrainki które tu masowo zjechały podczas wojny. Uwielbiam im wypominać że nie muszę spermić do lasek bo mam na ich miejsce
  • Odpowiedz
boisz sie uzywac wulgaryzmow pod wymyslonym nickiem?


@nobrain: boisz się używać polskich odpowiedników n-word i używasz amerykańskich slangowych, tchórzu?
  • Odpowiedz
@o__0: wygląda na to, że Azjatka to ta osoba zamawiająca grafikę z okazji swojej wycieczki do PL. Grafika to tło za nią, ona walnęła siebie na pół ekranu bo widocznie cierpi na brak atencji.
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus:

Poza tym była jak typowa dziewczyna na tinderze - interesuje się tobą przez kilka dni potem z dupy ghostuje.

To normalne w Azji, na początku poznajesz drugą osobę więc znajomość jest intensywna a potem jest właśnie raczej cisza.

Nagle z nienacka uznała że nie chce z nim mieć kontaktu. I ten dowiedział się od tym od jej managera xD

Skoro tak zrobiła to raczej nie o widownie chodziło tylko o
  • Odpowiedz