Wpis z mikrobloga

artykuł z 2016 że w UK Polacy byli najliczniejszą grupą przestępczą wśród imigrantów


@xiv7: i ja cie zmasakruje, jak widzisz migracja najnizszych warstw spoleczenstwa podowuje negatywne konsekwencje. Zgadzasz sie co nie? Ale czekaj, nielegalne bambusy wg ciebie beda jednak grzeczne!?
Polacy byli tam legalnie, UK moglo ich przeswietlic bo w przeciwienstwie do batustanu i wysp marupa mamy systemy do tego i wymieniamy dane, interpol itp.
Zaczynaja od kamieni i nozy na granicy, to juz dobrze zapowiada jakie swietoszki to sa. Wez idz przelec jakas murzynke, poglaskaj jej szczecine, ulzy ci. Te ciapaki nawet nie znaja jezyka, presja na podsylanie nam odpadow przesortowanych w kilku krajach italia-francja-niemcy do nas. Na pewno to pierwszy sort, wysoko rokujacy na Nobla ziomkowie. Do tego 95% to mlodzi faceci z kutanga i jajami pelnymi nasienia. Chcesz jeszcze by twoje dzieci (synowie) musieli z murzynami konkurowac o kobiety albo brac baby po simon mol (fuj)?
Lewacy nie maja za grosz rozumu, nie uczysz sie na przywolanych bledach UK? Gdzie jest najmniej gwaltow
  • Odpowiedz
Mieszkańców czy pisowców i botów szmateckiego by przykryć ich wały finansowe i kolejne odkrycia prokuratury? Znasz kogokolwiek normalnego, zwykłego człowieka co robi zdjęcia murzynom tak od czapy i wrzuca w neta? xD


@Tytanowy_Lucjan: Ale my komentujemy właśnie takie wiadomości, które się w internecie pojawiają. Ty za to twierdzisz, że tego nie ma. To weź się zdecyduj, w którego fikoła chcesz pójść xd

I tak, znam kilku konfiarzy, którzy jak nie
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: Przeszliśmy ze sprzeciwu wobec wpuszczania UCHODŹCÓW zza muru do negocjacji ile powinniśmy płacić, a teraz atakowania Polaków, że tego nie chcą. Kolejny przystanek to pontoniarze. Lewicowcy są mentalnie zaburzeni.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: komentujesz powtarzalną i sztuczną propagandę pisowską oraz europejskopeowską (każdy ma w tym interes). Normalni ludzie takich zdjęć nie robią, a negatywne opinie i oczekiwania ma wobec przestępców dowolnej rasy, a nie kogokolwiek obcego.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: o ator v2.0 xD na pewno rzetelny i wcale nie manipuluje XD

a dwa, kuleje twoje czytanie ze zrozumieniem bo totalnie nie zrozumiałeś wpisu OPa
twój umysł nie radzi sobie z większą ilością znaków więc zostawię idee fixe powyższego wpisu

Różne siły grające na małym poczuciu własnej wartości rozgrywają was jak dzieci.
  • Odpowiedz
@xiv7: Jeśli zauważasz na Wykopie treści o charakterze rasistowskim, które mają na celu szerzenie nienawiści, zgłoś nam temat (opcja "zgłoś" dostępna jest przy każdej treści). Zespół moderacyjny będzie reagował na takie zgłoszenia.
  • Odpowiedz
PATRZ! TU MASZ FILMIK NA YT JAK JAKIŚ ŚNIADY ZOSTAWIŁ BIAŁĄ!


@xiv7: W punkt. Tak jakby biali ludzie nigdy nie brali rozwodów, nigdy nie mieli kłotni w związkach i nigdy sie nie rozchodzili
  • Odpowiedz
A jak się spojrzy w necie to np artykuł z 2016 że w UK Polacy byli najliczniejszą grupą przestępczą wśród imigrantów xd


@xiv7: ten artykuł to przeliczony per capita, czy tak zaawansowana dziedzina statystyki cię ominęła?
Weź do niego zalinkuj.
  • Odpowiedz
Jeśli zauważasz na Wykopie treści o charakterze rasistowskim, które mają na celu szerzenie nienawiści, zgłoś nam temat (opcja "zgłoś" dostępna jest przy każdej treści). Zespół moderacyjny będzie reagował na takie zgłoszenia.


@wykop: Przecież wy masowo odrzucacie takie zgłoszenia. Na tym portalu można bez problemu wyzywać innych od brudasów, malp, czarnuchów i pisac o strzelaniu do imigrantów z CKMa. Co innego jak ktoś zle otaguje wpis, wtedy bany leca z automatu
  • Odpowiedz
@wykop: Mam pytanie odnośnie tego i przyszłych wątków. Czy można pisać na wykopie, że "żołnierz po to ma broń i rozkaz obrony granic ojczyzny by z tej broni korzystać"? Czy pisanie takich oczywistości grozi banem choć nie łamie prawa?
  • Odpowiedz
@wykop: Dziękuję za odpowiedź. Zapiszę sobie screena i od tej pory będę pisał tylko w taki sposób. poproszę w takim razie o zaakceptowania mojego odwołania dot. tego wpisu: https://wykop.pl/wpis/76825857/cos-sie-chyba-skonczylo-od-jakiegos-czasu-czytam-t#269461387 (to wersja złagodzona pod standardy moderacji).

Chciałbym jasno wiedzieć jakich słów używać by potem pisząc o LEGALNYCH czynnościach służb mundurowych nie dostać bana.
  • Odpowiedz
To samo z żydami. Na głównej rzymianie, żydki, żydówy, pejsy wszystkiemu winne, a jak ktoś napisze, że Polacy to antysemici, to od razu "lewaku, sprawiedliwi wśród narodów świata".


@wyscrollowany: Ostatnio na lekcji angielskiego typ u mnie bez ogródek mówił, że mógłby się podpisać pod hasłem zagazowania pewnej nacji, ale odruchowo dodał, że nie jest antysemitą XD
To jest taki poziom wyparcia, że nie wiem jak tacy ludzie w ogóle funkcjonują.
  • Odpowiedz