Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jeżeli ponownie nie masz zamiaru się do tego odnieść to mnie po prostu nie wołaj


@Tytanowy_Lucjan: prosiłem o coś, jak widać trzykrotne przeczytanie tej samej informacji to wciąż za mało

Jeżeli obcy jest legalne, pracuje i nie robi problemów to i zwykły Polak nie ma z nim problemu ¯\(ツ)/¯


@Tytanowy_Lucjan: konfedepisowcy mają, zapytaj choćby @peszek_leszek
  • Odpowiedz
@xiv7: ale dziwi was to ze tak się dzieje?
Faceci w tym kraju są:
- głównie od #!$%@?(drugi najwięcej pracujący naród w UE)
- muszą 5 lat dłużej robić do emerytury
- nie stać ich na własne mieszkanie/budowę domu
- w razie wojny muszą iść do armii ryzykowac życie i zdrowe i by bronić państwa
  • Odpowiedz
@Cogito-sum: wietnamska mafia ma jedną zasadę, zajmuje się swoimi tylko. Każdy Wietnamczyk siedzi cicho.
Gdyby zrobić akcje na całego w Wólce Kosowskiej to podróbki wywozilbyś kilka dni. Ubrania, kosmetyki. I często to są podróbki z tych zakladów, które produkują oryginały. W dzień fabryka realizuje zamówienie od Nike, w nocy to samo, ale już inna dystrybucja. Nie odczuwasz bezpośrednio tej przestępczości, ale tak naprawdę tracisz mnóstwo pieniędzy. Straty na podatkach. Przez
  • Odpowiedz
@xiv7: Zawsze mnie śmieszyło, że wykopki są pierwsze do liczenia murzynów i arabów, czy oburzania się co jakiś tam murzyn zrobił w jakimś Ohio, ale jak ktoś wspomni, że często są rasistowskie to wielkie oburzenie, bo Polacy nie są rasistami, a tak w ogóle to Wietnamczycy lewaku.
To samo z żydami. Na głównej rzymianie, żydki, żydówy, pejsy wszystkiemu winne, a jak ktoś napisze, że Polacy to antysemici, to od razu
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
No nie wiem jak ty, ale ja zauważam dość dużą ilość reklam w postaci biała kobieta + czarny facet i niezbyt mi się podoba taka podprogowa propaganda
  • Odpowiedz
@Rasteris: Jakoś nie jestem fanem nadmiernego opodatkowania towarów i usług jakie mamy, jedynie do czego można się doczepić to to że tworzą chorą konkurencje dla tych co płacą te nadmierne podatki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prościej: mam gdzieś to że od skarpetek jakie kupię nie jest odprowadzana kasa którą politycy i urzędnicy przewalą, rozkradną lub zmarnotrawią. To klient końcowy w większości płaci te podatki, czyli np
  • Odpowiedz
@xiv7: swoją drogą, być zazdrosnym o p0lkę, która wolała HIndusa niż "patriotę" xD jak niską samoocenę trzeba mieć, żeby traktować kolorowych jak podludzi, a jednocześnie czuć się gorszym od nich...
  • Odpowiedz
@Cogito-sum: a z czego chcesz finansować np wojsko? I jeszcze ile osób jest oszukiwanych. Myślą, że kupują produkt oryginalny, to podróbka. Często cena jest niewiele niższa niż oryginału, atrakcyjna, ale nie podejrzana. Dodaj do tego, że podróbka to też strata dla firmy. Ktoś korzysta z pieniędzy, które firma wydała na projekt, na reklamę, a jeszcze psują im renomę.
  • Odpowiedz