Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jakim kłamstwie? Gdyby Polacy byli rasistami to by chcieli od dawna wypędzenia każdego obcego.


@Tytanowy_Lucjan: Yyy, nie? Rasizm tak nie działa. Może przeczytaj pierwszą lepszą definicję?

A te zdjęcia to tylko pisowski spin dla idiotów z małym rozumkiem


@Tytanowy_Lucjan: Owszem, ale to działa i jest obliczone na wzmożenie rasistowskich nastrojów w Polsce. Moja matka się tym truje i krzyczała mi ostatnio jakieś bzdury o smoluchach. Jak uważasz, że takie rzeczy
  • Odpowiedz
@Wojciech_Skupien od wykopu.

Były 3 różne wybory w ciągu pół roku.

Doskonale pokazały, że skrajności to maks 15% społeczeństwa. Sądząc po wynikach Konfederacji to skrajności prawicowe w znaczącej przewadze. Ale to dalej z 15% ogółu.


A Wykop tym zawalony.

Aby przyjemnie korzystać z tego serwisu to trzeba wyłączyć mózg. I to nawet w znaleziskach nie mających nic wspólnego z polityką.


@ipkis123:
Zgadzam się, że obecna sytuacja na Wykopie może być przytłaczająca,
  • Odpowiedz
@szymeq2001: normalnie, macie te same korzenie i podobne środowisko, rozumiem że może cię to przerastać ale skoro piszesz że większość twojej rodziny puszcza się na wyjazdach i przywozi stamtąd bękarty to nie jest to dobre świadectwo o rodzinie, nadal nie potrafię zrozumieć dlaczego uznałeś że musisz się tym pochwalić akurat mi, ale nie interesuje mnie to
  • Odpowiedz
a nie wszystkich obcokrajowców.


@Tytanowy_Lucjan: tylko to jest podwójna bzdura bo jak najbardziej większość Polaków nie chce mieć Warszawy i Wrocławia w większości nie-polskiej tak jak większość Brytoli nigdy nie zgodziłaby się być mniejszością w Londynie czy Birmingham gdyby mieli coś do powiedzenia te kilka dekad temu. A po drugie to nie jest żaden rasizm i nie ma w tym nic złego. Nie mam nic do Wietnamczyków ale nie chciałbym żyć
  • Odpowiedz
@Rasteris: tak, na podatkach zolci ostro oszukuja ALE nikogo nie gwalca, nie zabijaja, jak UKS taki slepy a Wietnamczyk umie oszukac system w obcym panstwie to chyba tylko pokazuje jak dziala ten system VAT i kontroli... zreszta to bylo kiedys, czy jest dzis nie wiem. Wielkie zagrozenie zwina troche VAT czy hazard :-)
  • Odpowiedz
  • 0
a każdą białą kobietę, która zwiąże się z czarnoskórym 'szmatą'


@pianinka: Prawdziwy termin to mudshark. W Polsce przyjęło się mokebiara, chociaż słabe to i bez polotu. Nie wiadomo nawet, czy ma być obraźliwe czy nie.
  • Odpowiedz