Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@uriel_ck: ty na pewno mnie chciałeś wołać? Bo w całym swoim wywodzie nie odniosłeś się do niczego co ja pisałem, za to bardzo dużo rzeczy zmyślasz i próbujesz przypisać mi tego autorstwo, więc opcje są dwie, albo pomyliłeś osoby, albo mylisz własne urojenia ze światem rzeczywistym
  • Odpowiedz
Widziałeś kiedyś by domagano się wypędzenia setek kucharzy i handlarzy wietnamczyków czy turasów robiących kebaby? Nie widziałeś. Jesteś tylko trybikiem durnej kłamliwej propagandy.


@Tytanowy_Lucjan:

Ja widziałem jak Bosak już się krzywo na nich patrzył.
Czoso - >Widziałeś kiedyś by domagano się wypędzenia setek kucharzy i handlarzy wietn...

źródło: F4Oc57yXMAAE3VC

Pobierz
  • Odpowiedz
@Czoso Krzywe patrzenie to nie nienawiść czy rasizm. Nie nawołuje on też do wypędzeń tylko debaty czy nie lepiej zachęcić bwzronirnuch6 Polaków do pracy zamiast ściagać imigrantów z obcych kultur, których przybycie oznacza straty dla rdzennej społeczności jak np. wyższe ceny najmu mieszkań z powodu większej ilości chętnych na nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: mam nadzieję, że w komentarzach ci udowodniono że wykop to jedna z najbardziej rasistowskich/ antysemickich/ homofobicznych stron w necie bez zbyt długiego szukania, ot sama strona główna i komentarze, jeśli chodzi o imigrantów to jeśli byś posłuchał socjologów którzy się tym zajmują a nie konfederatów probujących zbić na tym kapitał polityczny to byś wiedział, że we Francji tworzono getta gdzie tych imigrantów przyjmowano i nawet jak jakiś chciał iść do
  • Odpowiedz