Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest coś podobnego do blue de chanel edp, ale w niższej cenie i większej projekcji?

Bardzo mi się podoba ten zapach. Szybko mi się kończy, ponieważ codziennie go używam, więc chciałbym może poszukać jakieś alternatywy - bezpieczne, podobające się każdemu.

#perfumy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest coś podobnego do blue de chanel edp,...

źródło: bleu-de-chanel-eau-de-parfum-spray-3-4fl-oz--packshot-default-107360-9539149398046

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
Nie ma, nie kupuj tych śmiesznych armafów i innych "klonów" bdc, to pic na wodę fotomontaż i śmierdzą przepoconym arabem, jak ktoś cię zapyta to wstyd powiedzieć że takie coś kupujesz. Oszczędzaj i kup oryginał, chanel to klasa sama w sobie.

A co do alternatyw i zapachów niebieskich podobających się każdemu to za trochę ponad 100 zł kupisz tego kawalera
kuba181797 - @mirko_anonim: 
Nie ma, nie kupuj tych śmiesznych armafów i innych "klon...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim al haramain amber oud bleu edition. Długo się na niego czailem i w końcu zakupiłem do testów używany flakon, mocarny nie jest, jak to zapachy niebieskie ale napewno większa trwałość i silage niż oryginał. Dla mnie też jest bardziej zbliżony do bdc parfum a nie edp
  • Odpowiedz
@kuba181797: Glupoty gadasz xD Blue iconic doslownie pachnie tak samo, ba nawet lepiej bo przynajmniej sie trzyma i projektuje a nie jest woda z kranu. Niezle trzeba miec ego kruche zeby wstydzic sie mowic o perfumach w kontekscie kupowania arabow xd Moze jakbys mi porownal mega droga nisze do araba to mozemy rozmawiac ale i koszt produkcji bdc i armafa to z 10 ziko, w tym przypadku placisz se za
  • Odpowiedz
Glupoty gadasz xD Blue iconic doslownie pachnie tak samo, ba nawet lepiej bo przynajmniej sie trzyma i projektuje a nie jest woda z kranu.


@Mafieusz: Może ci problemy z węchem jeszcze zostały po covidzie? Od razu czuję różnice i ludzie wokół
  • Odpowiedz
@kuba181797: Nie mam problemow z wechem ale dziekuje za troske. Moze masz jakis giga super nos, to zazdroszcze. Ale jak na razie nie znam osoby ktora by dostrzegla wieksza roznice wraz ze mna. Nie warto placic za wode z kranu od szanel w tym przypadku i tyle.
  • Odpowiedz
@Mafieusz: ogólnie jestem fanem arabów i sam mam ich dużo, ale blue iconic jest wszystkim innym ale nie BDC edp, przecież to pachnie jak cytrynowy zapach do kibla. Mam odlewkę i miałem flakon, myslalem pierw, ze ktos mnie w #!$%@? z odlewką zrobił bo pachniało to nadzwyczaj ZBYT cytrusowo, wlasnie jak jakiś odświeżacz do klopa za 5 zł z dino ale nie. Kupiłem flakon i żałowałem. Co prawda projekcja i
  • Odpowiedz