Wpis z mikrobloga

@dr3vil: No ale czego tu szukać. Kontent wartościowy ginie w tłumie, moderacja ma #!$%@? na trolli - ja już wolę to swoje małe hejto bo przynajmniej ktoś zaplusuje jak coś fajnego wrzucę, mogę inteligentnie porozmawiać a tu jest coraz gorzej... Zostało parę starych wiarusów, ale nawet mój brat bliźniak nawet już rzadko co kiedy wrzuci
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: Pewnie że szkoda, legendy poodchodziły, gdzie te czasy z remamentami leszka, tematyczną nocną na Wykopie, jakoś człowiek miał poczucie wspólnoty mimo że nigdy nie byłem na żadnym wykopparty, ech. Hejto też nie jest w 100% idealne ale jakoś bardziej teraz do mnie przemawia, mimo że nie mam tam aż tak zażyłych znajomości jak tutaj miałem kilka lat temu.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: a teraz jeszcze te trolle wypchały znalezisko, że najwspanialszy, praworządny i uśmiechnięty rząd zamroził pracę nad budową elektrowni.
Przecież nasz wspaniały rząd nigdy by czegoś takiego nie zrobił.
  • Odpowiedz
Przykro patrzeć jak gorące na mirko są zasrane prawacko-pisowską propagandą o ''imigrantach'', dobrze że już się tu nie udzielam tak często jak dawniej.


@MarianoaItaliano: Sory, że ludzie interesują się sprawami bieżącymi podczas toczącej się wojny hybrydowej xD

Wiadomo, to propaganda dźgnęła żołnierza na granicy i wpakowała do grobu
  • Odpowiedz