Wpis z mikrobloga

#copywriting #copywriter
Szukam kogoś kto umie trochę w techniczne artykuły po angielsku o JSie/TSie i innych językach programowania na poziomie mega podstawowym, czyli umiejętności stworzenia najprostszego hello worlda.

Gdzie takich osób najlepiej szukać oprócz OLX? Jak znaleźć taką osobę, która nie będzie lecieć w ciula z ChatemGPT? Kiedyś zatrudniłem babkę z Polski i dostałem bezsensowne mega g---o z Chatu z błędami.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PieknyWojciechPostrachDziewic: a ile według Ciebie trzeba? Powiem wprost, wydaje mi się dobrze bym ogarnął temat. Pracuje jako Software Engineer, do tego tworzyłem takie instrukcje przed przebranżowieniem. Dodatkowy hajs mi się przyda. Problem jest taki że nigdy czegoś takiego nie robiłem jako zarobek, więc nie umiem wycenić czas pracy. Dodatkowo robiłbym to po robocie więc hajs musiałby zachęcić.
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1 wiem, w dużych firmach (np LiveChat) do takich rzeczy biorą po prostu ludzi którzy ledwo nadają się na juniorów, i kasę mają taką se, bez szału. Wiadomo, do tej roboty to każdy kto umie programować się nada ale to kosztuje już sporo i jak miałbym płacić tyle co programiście to wolę zapłacić mu aby on za mnie robił i wtedy sam bym robił copywriting XD

Stawek dokładnych nie podam, bo
  • Odpowiedz